Weekend z podwójnym doświadczeniem w Battlefield Hardline

Firma Visceral Games przygotowała dla grających w Battlefield Hardline. W najbliższy weekend gracze będą otrzymywać podwójne doświadczenie za grę online.

Nowe oblicze Battlefield to Hardline, czyli opowieść o policjantach i przestępcach z rozbudowanym trybem multi!
Nowe oblicze Battlefield to Hardline, czyli opowieść o policjantach i przestępcach z rozbudowanym trybem multi!

Dla grających w Battlefield Hardline przygotowano bardzo interesującą niespodziankę, mianowicie nadchodzący weekend to szansa na zdobywanie podwójnego doświadczenia w rozgrywkach wieloosobowych. Jeżeli zatem uwielbiacie gameplay w towarzystwie innych graczy, a chcielibyście szybciej rozwinąć swoje postaci, to w ten weekend powinniście na dłużej przysiąść przy Battlefield Hardline.

Visceral Games zorganizowali weekend z podwójnym doświadczeniem, który będzie trwał aż do 30 marca. W chwili, gdy pisze te słowa, gracze mogą już cieszyć się z bonusów do zdobywanego doświadczenia. Battlefield Battlefest to również dodatkowe atrakcje, bowiem wszyscy Ci, którzy zalogują się do gry między 27 marca a 4 maja otrzymają Gold Battlepack, który to zawiera kamuflaże, dodatkowe elementy do wykorzystania na broni oraz bonusy do zdobywanego doświadczenia.

Battlefield Hardline dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/battlefield_hardline/news/battlefield_hardline_offers_double_xp_this_weekend.html]

Written By
More from Patryk

Spokojnie, CD Projekt RED nie jest na sprzedaż

Plotki o przejęciu CD Projekt RED przez koncern Electronic Arts możemy sobie...
Read More