Weekend darmowego dostępu do PlayStation Plus dla właścicieli PlayStation4

Polski oddział PlayStation poinformował nas o darmowym weekendzie z PlayStation Plus dla konsoli PlayStation 4. Dzięki temu będziecie mogli osobiście przetestować tryby wieloosobowe w swoich grach.

Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.
Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.

Sony Computer Entertainment Europe podzieliło się z nami świetną wiadomością. Koncern przygotował niepowtarzalną ofertę dla graczy, dzięki której wszyscy właściciele PlayStation 4 będą mieli bezpłatny dostęp do opcji sieciowej rozgrywki dla wielu graczy PlayStation Plus przez cały weekend – od godz. 9:00 w piątek, 26 września do godz. 9:00 w poniedziałek, 29 września.

Oferta nie wymaga rejestracji, toteż dostęp do wieloosobowych rozgrywek będą mieli wszyscy uczestnicy zabawy. Jeżeli macie w swojej bibliotece gry z trybem multi, to w najbliższy weekend będziecie mogli spróbować szczęścia w rozgrywce z innymi graczami.

Oczywiście dla subskrybentów usługa PlayStation Plus pozwala mieć dostęp do biblioteki gier przeznaczonych tak na PlayStation 4, jak również PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. W przyszłym miesiącu otrzymamy premierową wersję Driveclub, o której szerzej możecie przeczytać pod tym adresem.

Więc jak, może meczyk w Battlefield 4?

Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – premiera w przyszłym roku, mamy nowy gameplay oraz zwiastun

Podczas trwających targów Tokyo Game Show 2014 zaprezentowano nowy zwiastun oraz gameplay...
Read More