Wątek fabularny na nowym zwiastunie Call of Duty: Advanced Warfare!

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Call of Duty: Advanced Warfare. Materiał stara się nas wprowadzić w scenariusz gry oraz zaprezentować wątki fabularne.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

Firma Activision, wydawca gry Call of Duty: Advanced Warfare, opublikowała na serwisie YouTube nowy zwiastun gry. Materiał stara się nam przybliżyć scenariusz gry oraz zarysować pokrótce wątki fabularne. Filmik stanowi wprowadzenie do historii, jaką poznamy podczas październikowej premiery gry.

Produkcja opowie nam o zagrożeniach jakie niesie ze sobą zbyt duża swoboda prywatnych organizacji militarnym w dzisiejszym świecie. Korporacje tego typu są w stanie być realną konkurencją dla zwykłego wojska. Akcja gry zostanie osadzona w roku 2056 i skoncentruje się na losach prywatnej organizacji militarnej o nazwie Atlas. Gracz dołączy do jej szeregów, na czele której stoi prezes, w którego wcieli się aktor Kevin Spacey.

W trakcie materiału możemy też zaobserwować kilka ujęć z rozgrywek wieloosobowych. Autorzy gry zapewniają, że istotny wpływ na przebieg walki będą miały egzoszkielety, w które przyodziani są nasi żołnierze. Sprzęt ten ma pozwolić między innymi na dokonywanie wysokich, podwójnych skoków oraz szybkich wślizgów, które wspomogą nas w trakcie walki.

Tytuł to kolejna część serii pierwszoosobowych strzelanin. Gra zadebiutuje już 4 listopada tego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz na Xboksie 360.

Written By
More from Patryk

Life is Strange – data premiery trzeciego epizodu gry

Firmy Square Enix oraz DONTNOD Entertainment zapowiedzieły datę premiery trzeciego odcinka gry...
Read More