Watch Dogs z ekskluzywną zawartością dla PlayStation 4 i PlayStation 3

Watch Dogs to gra studia Ubisoft, która zostanie wydana na PlayStation 3 i PlayStation 4. Właściciele tychże sprzętów mogą liczyć na dodatkową zawartość w postaci dodatkowych misji.

ps4-launch-banner

 

W ostatnim czasie sporo się mówi o długo wyczekiwanej marce Watch Dogs, która to gra ma trafić na PlayStation 3 i PlayStation 4. Ubisoft wypuściło w świat komunikat o tym, iż właściciele wcześniej wymienionych platform mogą liczyć na ekskluzywną zawartość w grze. Producent gry potwierdza, że właściciele konsol Sony mogą liczyć na 60 minut dodatkowej rozgrywki, które są efektem dodatkowej, ciekawej historii powiązanej z pewną grupą ruchu oporu. Aiden Pierce, główny bohater gry, otrzyma zlecenie od grupy nazywające siebie ”DedSec”, są to hakerzy również walczący z zaborczym systemem. Protagonista historii otrzyma zadanie podzielenia się informacjami na temat zabezpieczeń systemu i pomocy bohaterom z DedSec w odegraniu się na nieprzyjaznych władzach miasta. Całość alternatywnej historii składać się będzie z czterech misji pobocznych. Producent gry zapewnia również, że otrzymamy nowy, biały strój hakera, jak również dodatkowe umiejętności zakłócania systemu operacyjnego miasta Chicago. 

Ubisoft stara się zrekompensować stratę wszystkim fanom marki, z uwagi na to, że kazano tak długo czekać na wspomniany tytuł. Watch Dogs ogracie już 27 maja, kiedy to trafi na półki sklepowe w całej Polsce. Wsparcie dla klientów Sony nie mogło obyć się bez świetnego trailera, który nakreśla największe zalety tej gry. Jest tutaj sporo znanych migawek, ale i kilka nowych ujęć – rzućcie okiem!

Written By
More from Patryk

Nowy Xbox One Bundle Pack zapowiedziany z grą Fallout 4

Microsoft chce wykorzystać premierę znakomitego Fallout 4 i wdrożyć na rynek zestaw...
Read More