Watch Dogs – wypływ informacji, testów i materiałów wideo

Watch Dogs to gra wideo opracowana przez firmę Ubisoft na platformy nowej generacji, PlayStation 3, Xboksa 360, Nintendo Wii U, jak również komputery osobiste. W sieci pojawiły się obszerne zapowiedzi tej gry, galerie screenów i materiały wideo.

watch-dogs-banner
Na ten tytuł czekaliśmy długie miesiące. Watch Dogs trafi 27 maja do oficjalnej sprzedaży!

Można powiedzieć, że w sieci zawrzało przez ostatnie kilkanaście godzin. Wszystko ze względu na zbliżającą się premierę gry Watch Dogs, która odbędzie się już 27 na platformach nowej generacji, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Wii U i komputerach osobistych. Niektóre redakcje, te największe, mają wcześniejszy dostęp do szpili Ubisoftu. W sieci pojawiło się mnóstwo informacji na jej temat, wywiady z twórcami, galerie screenów i nowe materiały z rozgrywki.

Zacznijmy jednak od najważniejszej sprawy, mianowicie różnic sprzętowych wynikających od wybranej platformy. Oczywiście poziom audiowizualny na starszych konsolach jest niemalże taki sam, więc dyskusja na ten temat jest zbędna. Co ciekawe, Ubisoft potwierdza, że Watch Dogs będzie wyglądało identycznie na konsolach nowej generacji. Autorzy gry przyznają jednak, że kontakty biznesowe z firmą Sony bardzo pomogły w promocji tytułu. Gra na PlayStation 4 uruchomiona zostanie w rozdzielczości 1080p, zaś na konsoli Microsoftu w jakości 960p. To są jednak tylko liczby, i jak wyjaśnia główny animator Ubisoftu, niejaki Colin Graham, gry wyglądają identycznie.

”Współpracujemy z Sony w kampanii reklamowej Watch Dogs. To dlatego na PlayStation 4 gra jest pokazywana w najwyższej rozdzielczości. Wersja gry na Xbox One jest równie dobra. Wielokrotnie to sprawdzałem i nie widać różnicy. Animacja jest niemalże identyczna. Zdaję sobie sprawę, że ludzie sporo o tym mówią, ale osobiście nie jestem w stanie dostrzec większych różnic. Musiałbym rzucić okiem na konsolę, aby zorientować się, na czyim sprzęcie gram.”

Ubisoft opublikował również dziewięciominutowe wideo, które pokazuje nam rozgrywkę w trybie multiplayer. Trzeba przyznać, że jakość otoczenia robi wrażenie. Rzućcie okiem na zapowiedzi innych redakcji, które również możecie obejrzeć poniżej. Całość robi fenomenalne wrażenie, tym bardziej na konsolach nowej generacji. 

Written By
More from Patryk

Prawdopodobnie największy w Polsce zlot fanów konsol przenośnych na majowym Pog(R)adajmy!

W najbliższą środę odbędzie się kolejna edycja imprezy Pog(R)adajmy na terenie naszego...
Read More