Watch Dogs – wyciekło trzydzieści minut gameplay’u wersji z PlayStation 3

Watch Dogs to gra zmierzająca na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksa 360, Xbox One oraz Wii U. Tytuł debiutuje pod koniec miesiąca, dziś w sieci pojawiły się fragmenty rozgrywki z PlayStation 3.

Watch Dogs zostanie wydane na rynek pod koniec maja w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, konsole nowej generacjo oraz PC.
Watch Dogs zostanie wydane na rynek pod koniec maja w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, konsole nowej generacjo oraz PC.

Jeżeli tylko zamierzasz zaopatrzyć się w konsolową wersję Watch Dogs, a w szczególności edycję na PlayStation 3, to powinieneś zapoznać się z poniższymi materiałami wideo. Wyciekły one w sposób nie kontrolowany, ale jasno nakreślają nam, z jakim poziomem oprawy wizualnej mamy do czynienia. Pozycja jest oczywiście słabiej wykonana niż edycje na konsole nowej generacji, ale to oczywiście aspekt czysto technologiczny. Rozgrywka w Watch Dogs zostaje taka sama, a więc możecie cieszyć się ogromnym miastem, mnóstwem zadań do wykonania, akcją, oraz dowolnością rozgrywki. 

Warto wspomnieć, że pierwotnie Watch_Dogs miało pojawić się pod koniec listopada ubiegłego roku, lecz twórcy stwierdzili, że lepszym pomysłem będzie przeniesienie premiery na wiosnę tego roku, a dokładniej na 27 maja. Tytuł będzie dostępny na konsolach nowej generacji, Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. 

[dzięki – DualShockers]

Written By
More from Patryk

Powrót do korzeni – nowy materiał wideo dotyczący gry Risen 3

Deep Silver oraz Koch Media opublikowały właśnie nowy materiał wideo dotyczący gry...
Read More