Watch Dogs w rozdzielczości 1080p, 30 klatkach na sekundę i trybem multiplayer

Watch Dogs to gra studia Ubisoft, która trafi na PlayStation 4 i Xbox One. Poznaliśmy już oficjalną datę premiery, która odbędzie się 27 maja. Tym razem twórcy zapowiadają tryb wieloosobowy i rozdzielczość gry.

banner-ubisoft-superdot-com_-br_

Od wczoraj gra Watch_Dogs jest gorącym tematem w mediach na całym świecie. Ubisoft potwierdziło finalnie datę premiery gry, która trafi na rynek już 27 maja. Co ciekawe, okazało się, że najbogatszą wersją będzie PlayStation 4. Mowa tutaj o detalach otoczenia i mistycznej rozdzielczości 1080p, która jest tak wymagana przez graczy w najnowszych produkcjach. Konsola Sony jest wstanie generować obraz takich rozmiarów i generować 30 FPSów. Xbox One w tym zestawieniu wypada gorzej, ponieważ maksymalna rozdzielczość dostępna na tej platformie dla Watch_Dogs to 960p. W tym miejscu warto zaznaczyć, że edycja na PC będzie tą najlepszą, a dzięki współpracy Ubisoftu z firmą NVIDIA, można oczekiwać różnych ciekawych efektów.

To jednak nie koniec nowinek powiązanych z tym tytułem. Pamiętacie zachwycające materiały wideo sprzed kilku miesięcy i targów E3? Grafika prezentowała się fenomenalnie, ale poniższy trailer odbiega nieco od tamtego poziomu. Nie jest to oczywiście drastyczny skok jakościowy, ale fakt ten trzeba odnotować. Jest to zapewne efekt tego, że deweloperzy po prostu nie zdołali właściwie dopracować kodu gry do wymagań hardware’owych nowych konsol. Generalnie producenci zachowują się tak jak marketingowcy, którzy prezentują nam materiały z najlepszej wersji – w tamtym przypadku mógł to być PC. Jeden z graczy, jak również komentator, przygotował fajne porównanie obu wersji w tym miejscu

Ostatnią informacją jest wspomniany w tytule newsa tryb multiplayer. Twórcy wygadali się dzisiaj na Tweeterze, że takowy będzie miał miejsce w Watch_Dogs. Osiem osób weźmie udział w rozgrywce, która zabierze nas na ulice futurystycznego miasta, celem wspólnej walki i wypełniania pomniejszych zadań. Na większość szczegółów musimy jeszcze trochę poczekać.

Written By
More from Patryk

Fallout 4 – zobacz 10 najlepszych Easter Eggów z gry

Fallout 4, jak inne gry Bethesdy, jest przepełniony żartami i śmiesznymi nawiązaniami...
Read More