Watch Dogs – trailer prezentujący sylwetkę bohatera gry

Watch Dogs to gra na platformy nowej generacji, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. W sieci udostępniono kolejny, przedpremierowy zwiastun tej gorącej produkcji Ubisoftu. Materiał filmowy naświetla nam sylwetkę bohatera gry.

Watch Dogs zostanie wydane na rynek pod koniec maja w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, konsole nowej generacjo oraz PC.
Watch Dogs zostanie wydane na rynek pod koniec maja w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, konsole nowej generacjo oraz PC.

Trzeba przyznać, że w ostatnich tygodniach trochę przycichło w temacie Watch Dogs. Oczywiście to ze względu na nadchodzącą premierę gry, która odbędzie się 27 maja. Autorzy gry, firma Ubisoft, opublikowali w sieci najnowszy zwiastun promocyjny, na którym możemy poznać głównych bohaterów gry. Protagonistą jest oczywiście haker Aiden Pierce, ale ma on wokół siebie całkiem ciekawą ekipę. Deweloper dwoi się i troi, aby ten tytuł był jak najbardziej atrakcyjny, a jak powszechnie wiadomo, firma ta inwestuje ogromne pieniądze w projekty, które będą kontynuowane. Musze przyznać, że obsada jest całkiem ciekawa, mamy w Watch Dogs piękną hakerkę, podstarzałego gangstera, czarnoskórego, byłego żołnierza jednostek specjalnych lub też geniusza od pirotechniki. Wypada tylko czekać na udostępnienie pełnej wersji gry. Oby tylko sylwetki i historie bohaterów się zazębiały, a gracz będzie mógł zagłębić się w ten dość dużych rozmiarów świat.

Watch_Dogs zmierza na konsolę starej i nowej generacji oraz na komputery osobiste. Właściciele Wii U będą musieli na swoja kopię jeszcze trochę poczekać, ale dla całej reszty, przygotowaliśmy ciekawy zwiastun. Macie już swojego ulubieńca z gry?

[dzięki – AGB]

Written By
More from Patryk

Street Fighter 5 nigdy nie pojawi się na Xbox One

Użytkownicy Xbox One ostatnio nie mają łatwo, szczególnie patrząc na Street Fighter...
Read More