Watch Dogs – trailer opcji season pass

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Watch Dogs, tym samym autorzy gry, firma Ubisoft, zapowiadają przepustkę sezonową. Season pass wprowadzi dodatkową postać, oraz kilka zadań pobocznych.

Watch Dogs otrzyma przepustkę sezonową, co wpłynie na zawartość rozgrywki i dorzuci nowego bohatera.
Watch Dogs otrzyma przepustkę sezonową, co wpłynie na zawartość rozgrywki i dorzuci nowego bohatera.

Ubisoft potwierdza obecność przepustki sezonowej dla gry Watch Dogs. Będzie to oczywiście pakiet dodatkowej zawartości w grze, która pojawi się w okresie dystrybucji gry – najczęściej w kilka tygodni/miesięcy po premierze. Jak się okazuje, dodatkowa zawartość płynąca z season pass będzie bardzo ciekawa. Rozmawiamy tutaj między innymi o nowym bohaterze, niejakim T-Bone, któremu autorzy poświęcili oddzielny rozdział historii. Jeżeli chodzi o cenę przepustki sezonowej, to w ogólnym rozrachunku gracze zaoszczędzą 25% kwoty, którą mogliby przeznaczyć na zakup każdego dodatku oddzielnie. W sieci pojawił się nawet zwiastun nadchodzących atrakcji.

Oto zawartość przepustki sezonowej gry Watch Dogs:

  • Nowa kampania dla pojedynczego gracza – wcielasz się w postać hackera samotnika, niejakiego T-Bone’a, który ma porachunki do wyrównania z władzami miasta
  • Konspiracja! – nowy tryb rozgrywek, który zmusza graczy do śledzenia i likwidowania cyborgów przebranych za zwykłych mieszkańców miasta
  • Jeszcze więcej misji, questów, zadań pobocznych oraz uzbrojenia
  • W ogólnym rozrachunku zaoszczędzisz 25% kwoty wartości wszystkich dodatków DLC
  • Właściciele przepustki sezonowej otrzymają tydzień wcześniej ekskluzywną zawartość gry

Przepustka sezonowa jest wyceniona na 19.99 dolara i przeznaczona tak dla graczy konsolowych jak i właścicieli komputerów osobistych. Premiera gry już 27 maja, jesteście zainteresowani?

[dzieki – VG24/7]

Written By
More from Patryk

PlayStation najlepiej sprzedającą się konsolą w Stanach Zjednoczonych

Firma NPD, specjalizująca się w badaniu rynku konsolowego, podała wyniki sprzedażowe konsol...
Read More