Watch Dogs, The Crew, Just Dance i coś jeszcze w 2014 od Ubisoftu?

Watch Dogs trafi do sklepów najpóźniej w czerwcu, takie informacje publikuje Ubisoft. Francuski gigant planuje wydać pięć gier w roku 2014, w tym The Crew i Just Dance. Jakich zapowiedzi możemy spodziewać się w najbliższej przyszłości?

Aiden Pierce to nowa sylwetka w świecie gier wideo. Trzeba przyznać, że jest on bardzo charakterystyczny i zaprojektowany z pomysłem.
Aiden Pierce to nowa sylwetka w świecie gier wideo. Trzeba przyznać, że jest on bardzo charakterystyczny i zaprojektowany z pomysłem.

Premiera Watch Dogs po raz kolejny została przesunięta, tym razem na okres od kwietnia do czerwca, czyli w pierwszym kwartale nowego roku fiskalnego. To nie koniec informacji napływających z Ubisoftu. Firma ma zamiar w roku fiskalnym 2014/2015 wypuścić na rynek pięć dużych projektów. Pierwszym miałby byś wspominany wcześniej Watch Dogs, potem Just Dance i The Crew. W talii kart Ubisoftu pozostaje jeszcze jeden tytuł, czyli świetne The Division, które również musi się załapać na premierę jeszcze w tym okresie. O komentarz w tej sprawie poproszono jednego z dyrektorów francuskiej firmy, Alaina Martineza, który w taki oto sposób wypowiedział się na temat nadchodzących premier:

”Jeszcze nie wypowiadamy się oficjalnie, ale to co zostało potwierdzone to fakt, że mamy w zanadrzu jeszcze dwa tytuły na rok fiskalny 2015. Nie były one jeszcze wspominane w mediach, toteż poczekajmy na naszą oficjalną zapowiedź. Fakt że potwierdziliśmy The Division na rok 2014 jest śmieszne, ponieważ to ogromna gra, którą trzeba porządnie dopracować, przed nami sporo pracy.”

Nie powinniśmy zapominać jeszcze o dwóch markach, mianowicie Far Cry i Assassin’s Creed, które od dłuższego czasu są dostępne w sprzedaży. Ubisoft znane jest z szybkiego klepania kolejnych odsłon serii, tym nie mniej mogą zaskoczyć nas czymś zupełnie nowym. W zanadrzu firmy jest jeszcze legendarna seria Rainbow Six, o której przez ostatni okres znacznie przycichło. Francuzi rozwieją nasze wątpliwości z pewnością w maju, kiedy to odbywać się będą targi E3 w słonecznym Los Angeles. Osobiście chciałbym powrotu R6 na salony elektronicznej rozrywki, ale znając życie, taki obrót sytuacji jest raczej mało prawdopodobny.

dzięki [ videogamer ]

Written By
More from Patryk

Monolith zatrudnia nowych ludzi, czyżby pracowano nad Shadow of Mordor 2?

Na oficjalnej stronie firmy Warner Bros pojawiła się informacja o miejscach pracy...
Read More