Watch Dogs sprzedaje się nieźle, lepiej niż inne marki Ubisoftu

Trzecioosobowa gra akcji z otwartym światem od Ubisoftu sprzedaje się znakomicie w pierwszych dniach po jej premierze. Okazuje się, iż Watch Dogs odniosło sukces.

ubisoft-banner
Ubisoft to francuska firma, która odpowiedzialna jest za takie serie jak Assassin’s Creed, Rainbow Six czy też Splinter Cell. Watch Dogs jest ich najnowszą marką.

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat premiery gry Watch Dogs, która zelektryzowała wszystkich dookoła. Mowa tutaj o grze Ubisoftu, która stawia na otwartość świata, hakowanie, walkę z przestępczością oraz systemem władzy w mieście Chicago. Tytuł trafił na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Okazuje się, że jest to najlepszy start gier ze stajni Ubisoftu od lat. Pomimo krytyki wielu graczy, ale z poparciem branżowych mediów, Watch Dogs okazuje się być najlepiej sprzedającą się grą francuskiego dewelopera od lat. Deweloper nie ujawnia oficjalnych danych na temat sprzedaży gry, ale głos w tej sprawie zabiera dyrektor generalny firmy, Yves Guillemot:

”Watch Dogs to wspaniałe osiągnięcie i nasze zespoły powinny być dumne, że kreatywność, innowację i długie godziny pracy opłaciły się. Wspaniale jest widzieć tak wielu klientów cieszących się naszą grą i pokazuje to, że udało nam się przygotować wielką, nową markę i projekt prawdziwie nowej generacji.”

Watch Dogs zebrał w prasie dość wysokie noty, ale wpływ na ogromną sprzedaż ma przede wszystkim zainteresowanie graczy. Od wielu miesięcy, a nawet lat, hype wokół tej gry nie malał, a przesunięcie daty premiery tylko pozytywnie wpłynęło na zwiększenie zainteresowania. Francuski deweloper dobrze wie, że nie jest to jednorazowa kampania promocyjna, ale chęć wypuszczenia na rynek nowej marki, która najprawdopodobniej będzie kontynuowana.

Watch Dogs trafiło  na platformy PlayStation 4, Xbox One, PlayStaion 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Zamówiliście już swoją kopię?

Written By
More from Patryk

Szykuje się remaster gry Final Fantasy XII na PlayStation 4 i Xbox One?

Square Enix najprawdopodobniej pracuje nad grą Final Fantasy XII z myślą o...
Read More