Watch Dogs się zbliża, czyli zwiastun premierowy.

Watch Dogs to najnowsza produkcja Ubisoftu. Jak zapowiadają twórcy ma być to prawdziwie innowacyjna gra, przez wiążą z tym tytułem wielkie nadzieję.Premiera już we wtorek.

Ubisoft wprowadza na rynek nową markę. Mimo poślizgu gra już za kilka dni trafi na sklepowe półki. Czy spełni wymagania i stanie się nowym znakiem rozpoznawczym francuskiego studia?

Największa premiera tego roku zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że twórcy udostępnili zwiastun premierowy, który ma służyć promocji gry i zachęceniu jak największej ilości osób do jej zakupu. Podczas trwania tego prawie dwuminutowego filmiku zobaczymy kilka scen wyjętych z gry oraz pojawiające się co jakiś czas przedpremierowe opinie, czy też nadzieję, które pokładają w Watch_Dogs różne portale i osoby. Nie przedłużając, lepiej obejrzycie sami.

Watch_Dogs miało trafić w nasze ręce już pod koniec listopada ubiegłego roku, lecz twórcy stwierdzili, że potrzebują więcej czasu, aby oddać w pełni ukończony produkt, co skutkuje przesunięciem się premiery na 27 maja tego roku, czyli już 4 dni. Zapewne właśnie to jest skutkiem licznych przecieków, ponieważ gracze są zniecierpliwieni i prawdopodobnie pragną jak najszybciej zagrać w nową produkcje Ubisoftu

Watch_Dogs ma być grą innowacyjną i pokazać coś czego jeszcze w grach wideo nie było, czyli hackowanie dosłownie wszystkiego. Po długich miesiącach oczekiwań przekonamy się na własne oczy, czy to już nowa generacji rozgrywki, czy może coś pomiędzy.

More from Mikołaj Ciesielski

Znamy datę The Walking Dead na konsolach ósmej generacji

The Walking Dead to przygodowa gra point’ n’ click, za którą odpowiedzialne...
Read More