Watch Dogs przepełnione zawartością i treściami dla dorosłych graczy

Watch Dogs to gra akcji z otwartym światem, w której wcielamy się w rolę Aidena Pierce’a, który zamierza walczyć z zaborczym systemem w mieście Chicago. Gra dozwolona jest od lat 18, a więc możemy spodziewać się dojrzalszych treści.

banner-ubisoft-superdot-com_-br_

Firma Ubisoft zdecydowała się przesunąć premierę gry Watch Dogs na maj tego roku, dokładnie 27 dzień tegoż miesiąca. Początkowo tytuł miał być gotowy na start nowych konsol, ale coś pokrzyżowało plany wydawcy i finalnie zaliczyliśmy spore opóźnienie. Warto więc zadać pytanie: czy czas oczekiwania został mądrze wykorzystany przez projektantów ze studia Ubisoft?

Wszystko wskazuje na to, że jak najbardziej. Tytuł ma nam zapewnić około czterdziestu godzin ciekawe rozgrywki. Deweloperzy przyznali, jakoby wykorzystali przesunięcie premiery nie tylko do naprawiania pomniejszych błędów, ale przede wszystkim do rozbudowy obszaru gry, dorzucenia nowej zawartości i zadań pobocznych. Co ciekawe, Australijski urząd klasyfikujący zawartość gier zmienił w ostatnim czasie kategorię dla wspominanego tutaj Watch Dogs. Tym samym gra zostanie przeznaczona tylko dla dorosłej klienteli, która skończyła 18 lat (MA 15+, R18 +). Oto komunikat wystosowany do niecierpliwych graczy w tej właśnie sprawie przez Ubisoft:

“Cały zespół deweloperski pracuje ciężko, by dopracować wszystkie elementy Watch Dogs, tak by gracze nigdy nie zapomnieli tego wielkiego, otwartego świata. Dodatkowy czas pozwolił również zespołowi na umieszczenie w grze odrobiny nowej zawartości. Ubisoft wysłało Australian Classification Board uaktualnioną wersję gry. Zapadła w związku z tym decyzja o zwiększeniu kategorii z MA15+ do R18+”

Watch Dogs zawierać ma w sobie elementy przemocy i brutalności, taką informację podało Australian Classification Board. Oczywiście sama ocenia nie jest wyrocznią w kwestiach rozgrywki, ale daje do jasno do myślenia – Ubisoft przygotował dla graczy produkt sensacyjny z naciskiem na akcję. Miejmy nadzieję, że pogłoski o zaniżonej jakości na konsolach nowej generacji się nie sprawdzą. Jest to jeden z najgorętszych tytułów na PlayStation 4 i Xbox One, którego będziecie mogli kupić już w maju.

dzięki [Videogamer]

Written By
More from Patryk

Sprawdźcie tryb Fighter Squadron Mode w Star Wars Battlefront

W sieci pojawił się amatorski filmik obrazujący grę Star Wars Battlefront oraz...
Read More