Watch Dogs – poznaliśmy datę premiery wersji na Xboksa 360?

W sieci pojawiła się gorąca plotka, która odkrywa karty w sprawie premiery gry Watch Dogs. Wyciekł zwiastun, który zapowiada premierę gry Ubisoft już 27 maja tego roku w wersji na Xboksa 360.

Watch-Dogs-banner1Tego chyba nikt się nie spodziewał. Ubisoft przerwało ciszę w sprawie gry Watch Dogs i postanowiło dzisiaj, o godzinie 18, zapowiedzieć datę premiery. Tym nie mniej ktoś ubiegł francuskiego dewelopera i w do sieci wyciekł zwiastun gry z datą premiery. W ten jakże gorący tytuł możemy zagrać już 27 maja. Taka informacja jest podana na infografice poniżej, która wyciekła wraz z nowych trailerem gry. Nie są to potwierdzone informacje przez Ubisoft, ale najprawdopodobniej to jest ostateczna data premiery gry na konsolę Xbox 360. Informacja wyciekła poprzez serwis Tweeter i po kilku chwilach została usunięta. Wprawne oko internautów zarejestrowało jednak infografikę, którą możecie przejrzeć poniżej.

1394112851-watch-dogs-may-27

W sieci pojawiły się również informacje, że 27 maja w Watch Dogs zagrają właściciele wszystkich pozostałych platform, a więc PlayStation 4, Xbox One, jak również komputerów stacjonarnych. Jedynie wersja na Wii U nie otrzymała jeszcze daty premiery. Ile w tym prawdy, okaże się za kilka godzin, kiedy to Ubisoft ustosunkuje się oficjalnie do tych doniesień. 

Warto w tym miejscu przypomnieć czym jest oczekiwane przez miliony graczy Watch Dogs. Wcielamy się w postać przestępcy imieniem Aiden Pearce, czyli buntownika, który jest ekspertem we włamywaniu się do systemów elektronicznych. Talenty naszego protagonisty pozwalają mu na kontrolowanie prawie każdego elementu otaczającego go nowoczesnego świata. Gra oferuje świat o otwartej strukturze, w którym każdy element, podłączony do Centralnego Systemu Operacyjnego, stanowi potencjalną, niebezpieczną broń. Dzięki takim rozwiązaniom Ubisoft oddaje graczom swobodę działania i poczucie bezkarności, bycia tym ”lepszym”. Aiden to nie tylko jego telefon komórkowy, ale również broń palna i sztuki walki. Więcej informacji i potwierdzenie daty premiery już wkrótce!

dzięki [VideoGamer]


۞ przez AGBLeaks

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – oficjalna oferta na kwiecień 2015

W sieci pojawiła się oficjalna oferta PlayStation Plus na kwiecień 2015 roku...
Read More