Watch Dogs – porównanie wersji na Nintendo Wii U z konsolami PlayStation

Watch Dogs zadebiutowało ostatecznie na Nintendo Wii U. W sieci pojawiło się porównanie grafiki na tej konsoli z edycjami na PlayStation 3 oraz PlayStation 4.

Aiden Pierce to nowa sylwetka w świecie gier wideo. Trzeba przyznać, że jest on bardzo charakterystyczny i zaprojektowany z pomysłem.
Aiden Pierce to nowa sylwetka w świecie gier wideo. Trzeba przyznać, że jest on bardzo charakterystyczny i zaprojektowany z pomysłem.

Właściciele Nintendo Wii U mogą wejść w posiadanie konkretnej gry akcji, jaką bez wątpienia jest Watch Dogs. Tytuł zadebiutował 18 listopada właśnie na platformie giganta z Kioto, a w sieci pojawiły się bezpośrednie porównania grafiki z konsolami PlayStation.

Autorzy nagrania zdecydowali się zestawić ze sobą trzy konsole, a więc Nintendo Wii U, PlayStation 3 oraz PlayStation 4. Podłożem tego porównania jest wielka marka Ubisoftu, która ostatecznie pojawiła się również na Wii U. Trzeba przyznać, że autorzy przygotowali jakość oprawy graficznej bliższą konsoli PlayStation 3. Nie próbowano równać do poziomu PlayStation 4, oczywiście z przyczyn czysto technicznych.

Optymalizacja gry na Nintendo Wii U nie jest w pełni zadowalająca, bowiem gra potrafi konkretnie ”chrupnąć”, co oznacza spadek znaczący spadek animacji. Wykonanie miasta oraz jego zabudowy nie odbiega znacząco od edycji na PlayStation 3.

Written By
More from Patryk

Zobacz reakcje graczy na remake Final Fantasy VII na PlayStation 4

Szaleństwo zawładnęło duszami milionów graczy na całym świecie, gdy dokonała się zapowiedź...
Read More