Watch Dogs – pierwszy gameplay z dodatku Bad Blood

Ubisoft opublikowało w sieci zwiastun promocyjny rozszerzenia DLC do Watch Dogs pod tytułem Bad Blood.

Bad Blood przedstawi nam sylwetkę kolejnego hackera, tym razem T-Bone'a.
Bad Blood przedstawi nam sylwetkę kolejnego hackera, tym razem T-Bone’a.

Jesteśmy już cztery miesiące po wielkiej premierze Watch Dogs. Tytuł spełnił pokładane w nim nadzieje, zaś o wpadkach technologicznych wersji na komputery osobiste nikt już nie pamięta. Gra Ubiosftu otrzymała zwiastun rozszerzenia fabularnego Bad Blood.

Rozszerzenie oferuje graczom więcej tego samego. Rozszerzenie fabularne dostępne będzie z dniem 30 września w cyfrowej dystrybucji. Dodatek przybliży nam ciekawą historię T-Bone’a, jednego z miejskich hackerów, który sposób bycia jest bardzo charakterystyczny. Bohater rozszerzenia ma trudną decyzję do podjęcia, bowiem albo ucieknie z Chicago i rozpocznie nowe życie, lub też będzie kontynuował walkę z wrogim systemem.

Dodatkowa zawartość wprowadzi 10 nowych misji, jak również system dynamicznych misji pobocznych dla kooperacji dwóch graczy. Oczywiście otrzymamy dostęp do nowych broni oraz gadżetów.

Watch Dogs trafiło na rynek w maju tego roku. Gra dostępna jest na platformy PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste.

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Patryk

PlayStation EXTRA Live już jutro w Warszawie

Ekipa PlayStation Polska Extra ponownie rusza w trasę. W najbliższy weekend redakcja...
Read More