Watch Dogs otrzyma pierwszą aktualizację poprawiającą działanie gry

Firma Ubisoft poinformowała graczy o nadchodzącej aktualizacji dla Watch Dogs. Patch będzie dostępny dla właścicieli wersji na PlayStation 3, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. W późniejszym okresie również na Xbox One oraz Xboksa 360.

Watch Dogs zostało wydane na rynek pod koniec maja w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, konsole nowej generacjo oraz PC.
Watch Dogs zostało wydane na rynek pod koniec maja w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, konsole nowej generacjo oraz PC.

Firma Ubisoft poinformowała, że dostępna jest aktualizacja dla gry Watch Dogs, wydanej na PlayStation 3, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Patch wprowadzi kilka drobnych zmian do rozgrywki, które mają usprawnić jej jakość, stabilność oraz rozwiąże część problemów napotkanych podczas grania.

Jeszcze dzisiaj łatka dostępna będzie na PlayStation 3 oraz PlayStation 4, w najbliższych dniach pojawić się ma na komputerach osobistych. Najdłużej poczekają sobie właściciele kopii na Xbox One oraz Xboksa 360. Dopiero w przyszłym tygodniu pliki będą gotowe do pobrania na platformach Microsoftu.

Wśród usterek, które zostaną naprawione wymienia się uszkodzone stany zapisu gry, problemy z hakowaniem podczas rozgrywki, oraz pomniejsze utrudnienia związane z misjami pobocznymi. W przypadku komputerów osobistych lista jest najdłuższa, obejmuje również naprawę błędów graficznych na niskich oraz średnich ustawieniach sprzętowych. Autorzy gry obiecują również większa płynność rozgrywki oraz wyeliminowanie wpadek związanych z mini-gierkami. 

Watch Dogs trafiło 27 maja na platformy PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksa 360, Xbox One, komputery osobiste. W późniejszym okresie gra trafi również na konsolę Nintendo Wii U, toteż w tym momencie Ubisoft poświęca się pracom nad tą edycją.

Written By
More from Patryk

Sprawdź aktorów, którzy wcielili się w bohaterów gry Battlefield Hardline

Twórcy gry Battlefield Hardline ze studia Visceral Games przygotowali dziennik developera, na...
Read More