Watch Dogs na Xboxa 360 będzie wymagać instalacji

Premiera gry już za miesiąc, nie licząc jednego dnia. Jesteśmy zalewani informacjami na temat najnowszej gry Ubisoftu. Tym razem twórcy przekazali ważną informacją dotyczącą wersji na Xboxa 360. Przypomnijmy, że Watch Dogs zmierza na konsole starej i nowej generacji, a premiera zaplanowana jest na 27 maja tego roku.

Czy nowy sandbox Ubisoftu będzie w stanie zagrozić znanej i lubianej serii Grand Theft Auto?

Najnowsza gra Ubisoftu będzie wymagała instalacji na starszej konsoli Microsoftu. Twórcy zapewniają jednak, że w przypadku braku dysku lub pamięci wewnętrznej na danej konsoli grę będzie można zainstalować na pamięci przenośnej, czyli na pendrive. Jonathan Morin, dyrektor kreatywny zespołu pracującego nad Watch Dogs, powiedział, że gra zajmować będzie 7, 5 GB wolnej przestrzeni. Jeśli nie posiadamy dysku, a jedynie pendriva, to musimy upewnić się, że ma on pojemność przynajmniej 8 GB oraz prędkość przesyłu danych ma poziomie 15 mb/s. Na pewno jest to miły gest dla graczy, którzy posiadają starsze wersje konsoli Microsoftu, a co za tym idzie widać, że Ubisoft chce dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.

Warto wspomnieć, że pierwotnie Watch_Dogs miało pojawić się pod koniec listopada ubiegłego roku, lecz twórcy stwierdzili, że lepszym pomysłem będzie przeniesienie premiery na wiosnę tego roku, a dokładniej na 27 maja.Watch_Dogs to innowacyjna gra studia Ubisoft znanego głównie z serii Assassin’s Creed. W grze wcielimy się wAidena Pearce’a, który potrafi włamać się do każdego systemy komputerowego w mieście. Nie oznacza to jednak, że Aiden jest typowym stereotypowym komputerowcem. Wręcz przeciwnie,. Nasz bohater potrafi doskonale biegać oraz omijać i przeskakiwać przeszkody, niczym najlepszy parkourowiec. Nie obca jest mu także walka wręcz. w trakcie gry będziemy mieli również możliwość korzystania z broni palnej, na pistolecie zaczynając, a na bazooce kończąc. W Watch_Dogs obecny będzie również system osłon, który nieraz uratuje nam życie. Miejmy nadzieję, że na grę nie przyjdzie nam czekać dłużej niż do 25 maja, a w dniu premiery będzie ona dopracowana. Watch_Dogs zmierza na konsolę starej i nowej generacji oraz na komputery osobiste.

More from Mikołaj Ciesielski

Forza Motorsport 6 w złocie. Demo dostępne od jutra

Wszyscy sympatycy serii Forza mogą zacierać ręce. Twórcy poinformowali, że szósta część...
Read More