Watch Dogs na PlayStation 4 w 60 klatkach na sekunde i rozdzielczości 1080p

Watch_Dogs to najnowsza produkcja Ubisoftu, która ma być prawdziwą innowacją w grach tego typu. Premiera zaplanowana jest na 27 maja, czyli za nieco ponad dwa tygodnie. Wszyscy czekają z niecierpliwością, czy sandbox od Ubisoftu jest w stanie nawiązać walkę z serią Grand Theft Auto. 

Czy Ubisoft odniesie sukces wraz ze swą najnowszą produkcją? Odpowiedź poznamy już niebawem.

Wreszcie twórcy wypowiedzieli się na temat rozdzielczości swej najnowszej produkcji. Do niedawna taka sprawa jak rozdzielczość,czy liczba klatek na sekundę w Watch_Dogs była wielką tajemnicą. Na oficjalnej stronie PlayStation ukazała się informacja, że nowa gra Ubisoftu na konsoli PlayStation 4 będzie “prawdziwym Watch_Dogs“. Stać ma się tak dlatego, ponieważ  tytuł ten na nowej konsoli Sony ma działać w rozdzielczości 1080p oraz utrzymywać 60 klatek na sekundę. Co do wersji na Xboksa One wciąż brak informacji na ten temat. Miejmy nadzieję, że informacje te potwierdzą się i posiadacze PlayStation 4 będą mogli cieszyć się grą.

Warto wspomnieć, że pierwotnie Watch_Dogs miało pojawić się pod koniec listopada ubiegłego roku, lecz twórcy stwierdzili, że lepszym pomysłem będzie przeniesienie premiery na wiosnę tego roku, a dokładniej na 27 maja.Watch_Dogs to innowacyjna gra studia Ubisoft znanego głównie z serii Assassin’s Creed. W grze wcielimy się wAidena Pearce’a, który potrafi włamać się do każdego systemy komputerowego w mieście. Nie oznacza to jednak, że Aiden jest typowym stereotypowym komputerowcem. Wręcz przeciwnie,. Nasz bohater potrafi doskonale biegać oraz omijać i przeskakiwać przeszkody, niczym najlepszy parkourowiec. Nie obca jest mu także walka wręcz. w trakcie gry będziemy mieli również możliwość korzystania z broni palnej, na pistolecie zaczynając, a na bazooce kończąc. W Watch_Dogs obecny będzie również system osłon, który nieraz uratuje nam życie. Miejmy nadzieję, że na grę nie przyjdzie nam czekać dłużej niż do 27 maja, a w dniu premiery będzie ona dopracowana. Watch_Dogs zmierza na konsolę starej i nowej generacji oraz na komputery osobiste.

[dzięki- DualShockers]

More from Mikołaj Ciesielski

Far Cry 4- do sieci trafił nowy zwiastun prezentujący główną oś fabularną

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More