Watch Dogs 2 zapowiedziane?

Watch Dogs to jedna z najciekawszych nowych marek ostatnich lat. Z pewnością największa marka firmy Ubisoft, która może doczekać się kontynuacji i zapowiedzi. Czyżby już na E3 2015?

Aiden Pierce to nowa sylwetka w świecie gier wideo. Trzeba przyznać, że jest on bardzo charakterystyczny i zaprojektowany z pomysłem.
Aiden Pierce to nowa sylwetka w świecie gier wideo. Trzeba przyznać, że jest on bardzo charakterystyczny i zaprojektowany z pomysłem.

Czytając CV jednego z pracowników Ubisoftu, starszego specjalisty od programowania rozgrywki, możemy dojść do wniosku, że powstaje już gra Watch Dogs 2. Tytuł zajawił w w swoim CV niejaki Julien Risse. Niestety profil pracownika na portalu Linkedin nie ujawnia daty premiery gry.

Na wstępie zaznaczę, że jest oczywiście nieoficjalna zapowiedź, ale chyba najgorętsza z możliwych w tym roku. Jeżeli faktycznie trwają prace nad grą Watch Dogs 2 i dojdzie do jej prezentacji na targach E3 2015, to będzie to wydarzenie spektakularne.

watch dogs png

 

CEO firmy Ubisoft, Jonathan Morin, już w zeszłym roku wypowiadał się na temat planów względem gry Watch Dogs 2. Druga odsłona tej gry miałaby powstawać krócej, ale firma Ubisoft nie planuje wydawać jej rokrocznie (wzorem Assassin’s Creed).

Watch Dogs jest świetną marką, która powinna otrzymać ambitny sequel. Tytuł z pewnością porzuci sylwetkę Aidena Pierce’a, czyli protagonisty pierwszej odsłony serii, ale myślę że Ubisoft przygotuje niemniej mrocznego i tajemniczego bohatera…a może bohaterkę?

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/watch-dogs-2-appears-on-ubisoft.html]

watch-dogs-2-linkedin

Written By
More from Patryk

E3 2015 – nowy Hitman otrzymał pierwszy trailer

Nadciąga nowa odsłona serii Hitman, czego dowodem jest rewelacyjny zwiastun z konferencji...
Read More