Wasteland 2 osiągnęło sukces wielki sprzedażowy

W sieci pojawiły się konkretne informacje na temat wyników finansowych Wasteland 2. Okazuje się, że przez pierwsze kilka dni tytuł wygenerował przychody na poziomie 1,5 miliona dolarów.

Fani Fallouta powinni spróbować Wasteland 2!
Fani Fallouta powinni spróbować Wasteland 2!

Długo oczekiwana premiera Wasteland 2 już za nami. Tytuł dostępny jest tylko na komputerach osobistych, ale jego wynik finansowy za pierwsze dni obecności na rynku może imponować.

Producenci gry poinformowali, że w zaledwie cztery dni po premierze Wasteland 2 wygenerowało przychód w wysokości 1,5 miliona dolarów. Autorzy gry nie poinformowali jak dotąd, czy wynik ten dotyczy zamówień przedpremierowych oraz egzemplarzy rozesłanym społeczności wspierającej kampanię zbierania funduszy. Firma inXile poinformowała, że całkowity budżet tej gry wynosił 6 milionów dolarów.

Rzeczona produkcja to klasyczna gra RPG, w której akcje obserwujemy z zrzutu izometrycznego. Historia gry zabiera nas do postapokaliptycznego świata pełnego niebezpieczeństw. Sukces tej gry warto nagłośnić, bowiem ten gatunek gier od wielu lat przeżywa wyraźny kryzys. W najbliższym miesiącach może być lepie, właśnie z uwagi na zbliżające się premiery gier takich jak Torment: Tides of Numenera.

Jak oceniacie Wasteland 2? Ogrywacie już ten tytuł, a może zastanawiacie się nad jego zakupem?

[dzięki – http://www.videogamer.com/pc/wasteland_2/news/wasteland_2_earns_1_5m_in_4_days.html]

Written By
More from Patryk

Sony wprowadzi na rynek zestaw PlayStation 4 w kolorze Mroźna Biel

W Polsce będzie dostępna biała wersja kolorystyczna PlayStation 4, która zostanie wypuszczona...
Read More