Wasteland 2 Game of the Year Edition zapowiedziane na PlayStation 4

Wasteland 2 to gra studia inXile entertainment, która właśnie została zapowiedziana na konsolę PlayStation 4. Tytuł pojawi się w sprzedaży już pod koniec wakacji.

Fani Fallouta powinni spróbować Wasteland 2!
Fani Fallouta powinni spróbować Wasteland 2!

Wasteland 2 Game of the Year Edition pojawi się na PlayStation 4 już pod koniec wakacji. InXile entertainment zapowiedzieli obecność ich produkcji na najnowszej konsoli Sony z wielką radością. Udostępniono nawet kilka screenów, które powinny spodobać się fanom pierwszych odsłon serii Fallout.

Oczywiście decyzja o wydaniu gry na PlayStation 4 wiąże się również z kilkoma zobowiązaniami. Autorzy zapowiadają wiele usprawnień, głównie w oprawie graficznej, ale również gameplay zostanie doszlifowany i przygotowany z myślą o kontrolerze PlayStation 4.

Wasteland 2 to oczywiście kontynuacja legendarnej w pewnych kręgach gry Wasteland z roku 1988. Ten post-apokalitptyczny tytuł powinien przypaść do gustu wszystkim tym, którzy wiele lat temu zagrywali się w pierwsze odsłony chociażby serii Fallout. Tytuł absolutnie odcina się od dzisiejszych standardów robienia gier wideo i oferuje klasyczny model gry RPG. Walka toczyć się będzie w trybie turowym, świat zaś gracze będą eksplorowali z widokiem izometrycznym.

Gra powstała ze wsparciem Kickstartera, pierwotnie tylko na PC. Tytuł znalazł uznanie w oczach graczy oraz recenzentów. Wasteland 2 może się pochwalić średnią ocen na serwisie Metacritic na poziomie 81 punktów.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/03/wasteland-2-goty-edition-announced-for.html]

Written By
More from Patryk

GTA 5 w prawdziwym świecie? Tak, to możliwe!

Twórcy gier bardzo często inspirują samych graczy do działania. Tym działaniem można...
Read More