Warto być w EA Access i otrzymać Battlefield Hardline kilka dni wcześniej

Subskrybenci programu EA Access będą mieli możliwość przetestowania Battlefield Hardline pięć dni przed innymi graczami na Xbox One.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Dziesięciogodzinna wersja testowa zostanie udostępniona subskrybentom EA Access już pięć dni przed oficjalną premierą Battlefield Hardline. Oferta jest dostępna na Xbox One i właśnie z uwagi na premierę gry Visceral Games warto jest zainteresować się opłaceniem subskrypcji.

Wczesna wersja gry z programu EA Access daje dostęp do kampanii, oraz trybu multiplayer z wszystkimi mapami i trybami rozgrywki. Gracz otrzymuje na kilka godzin pełną wersją gry, która debiutuje oficjalnie na rynku już 17 marca tego roku. Warto jest więc sprawdzić tytuł w ofercie EA Access przed podjęciem decyzji o jego dalszym zakupie.

Oferta Electronic Arts opiewa na 5 dolarów miesięcznie, dzięki czemu subskrybent ma dostęp do gier wydawanych przez tego wydawcę. W programie znajdziecie nie tylko Battlefield Hardline, ale również Need for Speed: Rivals, Battlefield 4, Peggle 2 czy też EA Sports UFC. Warto się zainteresować, bowiem koszt abonamentu nie jest wysoki.

Battlefield Hardline debiutuje na rynku już 17 marca w wersjach na PS4, Xone, X360, PS3 oraz PC.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/xbox-one-owners-with-ea-access-can-jump-into-battlefield-hardline-five-days-sooner/]

Battlefield Hardline w wersji na Xbox One.
Battlefield Hardline w wersji na Xbox One.

Written By
More from Patryk

Dziś premiera trybu Metal Gear Online do gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain to nie tylko znakomita gra...
Read More