Wartka akcja na nowym gameplayu z Battlefield Hardline

Policyjne klimaty w Battlefield Hardline wprowadzą nieco świeżości do gatunku FPSów!

W sieci opublikowano kolejne fragmenty rozgrywki z Battlefield Hardline. Tym razem otrzymaliśmy konkretną porcję akcji z gry, która zmierza między innymi na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Wielka premiera Battlefield Hardline już coraz bliżej. Właściciele PlayStation 4 oraz Xbox One z pewnością spoglądają z zainteresowaniem w oczach na ten tytuł. W sieci pojawiły się kolejne materiały wideo przedstawiające rozgrywki wieloosobowe, które będą główną zaletą kolejnej odsłony popularnej serii od studia DICE.

Tym razem opublikowano interesujące materiały wideo z jednego trybu – Hotwire. Jest on podobny do klasycznego Podboju, bowiem gracze uformowani w odpowiednich zespołach zmuszeni są kontrolować wybrane punkty na mapie. Zastosowano tutaj bardzo ciekawy patent, ponieważ punktami docelowymi są pojazdy, które mogą być w ciągłym ruchu. Oczywistym jest więc, iż będąc w ciągłym ruchu zwiększamy swoje szanse na zwycięstwo.

Za tytuł odpowiada studio Visceral Games, które oczywiście współpracuje z projektantami z firmy DICE. Autorzy przygotowali całkiem ciekawą propozycję dla wszystkich zainteresowanych policyjnymi klimatami. Gra pojawi się na wielu platformach, w tym PlayStation 4 oraz Xbox One.

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy dwie gry z PlayStation Plus na styczeń 2016

W sieci pojawiły się oficjalne informacje dotyczące oferty PlayStation Plus na styczeń...
Read More