Warsaw Games Week 2015 – relacja video ekipy PlayStation Polska EXTRA

Warsaw Games Week 2015 za nami. Jeżeli Was tam nie było, to niczego nie tracicie, bo ekipa PlayStation Polska EXTRA przygotowała video relację z tej wspaniałej imprezy.

W dniach 23-25 października 2015 odbyła się pierwsza edycja Warsaw Games Week. Była to jedyna tego typu impreza w Polsce. Tylko w dedykowanej Strefie PlayStation wszyscy spragnieni światowej rozrywki mogli zobaczyć najnowsze i najlepsze tytuły na PlayStation 4. Przez okres trzech dni, na ponad 1000 metrach kwadratowych powierzchni wypełnionej atrakcjami i ponad 150-ciu stanowiskach do grania, a do tego z możliwością przetestowania PlayStation VR gracze odwiedzali stoisko PlayStation Polska.

Na oficjalnym stanowisku lokalnego oddział PlayStation gracze mogli zobaczyć między innymi Uncharted Kolekcja Nathana Drake’a, Uncharted 4: Kres Złodzieja, Horizon: Zero Dawn czy też Assassin’s Creed: Syndicate. Jeżeli Was tam nie było, to już dziś możecie zobaczyć relację redakcji PlayStation Polska EXTRA na serwisie YouTube.

Jeżeli tylko macie wolny kwadrans, to filmik w szybki i przyjemny sposób pokaże Wam stanowisko PlayStation. Poniżej możecie obejrzeć relację PlayStation Polska. Może ktoś z Was był w tej strefie, na tej imprezie, jak oceniacie całe przedsięwzięcie?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=501Lj5kdV80″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f1483ecfb503701d1fc235″]

Written By
More from Patryk

Resident Evil Remake – porównajmy oryginał z reedycją

Firma Capcom opublikowała w sieci nowe screeny z gry Resident Evil Remake....
Read More