Warner Bros. nie kończy z serią Batman Arkham, ponoć możliwości rozwoju jest mnóstwo

Warner Bros. jest przekonane o jakości marki Batman, a jej przyszłość jest raczej pewna i nowe projekty wcale nie muszą być gorsze od tych, spod dłuta studia Rocksteady.

Gra Batman: Arkham Knigh w założeniu miała być zwieńczeniem serii zapoczątkowanej wiele lat temu przez studio Rocksteady. Warner Bros. jest zadowolone ze współpracy ze specjalistami z Rocksteady, ale stanowczo podkreśla, że widzi przyszłość marki Batman w jasnych barwach. Gry o przygodach Mrocznego Rycerza mogą być bez problemu produkowane, bowiem pomysłów i rozwiązań na tę markę jest mnóstwo.

” Seria Batman to jedna z najważniejszych marek firmy Warner Bros. Dzięki cyklowi Arkham wycisnęliśmy z tej popularnej postaci cały jej potencjał. Na chwilę obecną nie ma sensu rozmawiać o przyszłości serii, ale uniwersum zapewnia nam tyle postaci, że to jest niewyczerpalna kopalnia pomysłów oraz postaci nie mniej kochanych i lubianych niż sam Bruce Wayne.”

Prawda jest taka, iż uniwersum wykreowane przez DC Comics jest niezwykłe i bogate w interesujących bohaterów. Batman to oczywiście najbardziej popularna i lubiana postać. Studio Rocksteady może odpocząć od gier z udziałem Bruce’a Wayne’a, ale Warner Bros. widać jest przekonane o sile marki i możliwe, iż zatrudni inną ekipę do przygotowania kolejnych gier o tej tematyce. Bohaterów jest mnóstwo, dajmy na to Catwoman czy Robin.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Batman (Bruce Wayne) to fikcyjna postać, znana z licznych serii komiksowych, wydawanych przez DC Comics, oraz z wszelkich adaptacji związanych z tą postacią. Pierwszy raz postać Batmana pojawiła się w Detective Comics vol. 1 #27 w maju 1939 roku. Według wielu źródeł postać Batmana została stworzona wspólnie przez Boba Kane’a i Billa Fingera, aczkolwiek tylko Kane jest oficjalnie podawany jako autor. Pomysłem twórcy, miał być on pogromcą przestępczości, powstałym z kombinacji cech różnych bohaterów pulp magazine’ów i filmów.[/efsnotification] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/batman_gotham_deviant-art.jpg”]
Written By
More from Patryk

Już jutro rusza darmowy weekend z grą Final Fantasy XIV: A Realm Reborn!

Firma Square Enix postanowiła udostępnić Final Fantasy XIV: A Realm Reborn dla...
Read More