Wargaming wprowadza nowe zasady rozgrywki do World of Tanks

Studio Wargaming wprowadza zupełnie nowe przepisy e-sportowe. Zupełnie nowe reguły obowiązywać będą w bardzo popularnym World of Tanks.

Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.
Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.

World of Tanks zostanie znacząco usprawniono poprzez wprowadzenie zupełnie nowych zasad rozgrywki przez twórców tej niezwykle popularnej gry Free to Play.

Wargaming ogłasza znaczące usprawnienia w rozgrywkach ligowych Wargaming.net. Od najbliższego sezonu, format bitew stanie się bardziej przystępny oraz interesujący poprzez wprowadzenie trybów ataku i obrony.

Tryb został dokładnie przetestowany i zaaprobowany przez profesjonalnych graczy World of Tanks. Powstał on w oparciu o opinie zawodników, ich doświadczeń, opinii oraz sugestii.

Mowa tutaj o dwóch trybach. Tryb ataku i obrony dokładnie precyzuje cele, jakie mają walczące drużyny. Jedna drużyna stara się obronić dwie bazy na mapie, natomiast atakujący próbują je odnaleźć i przejąć. Wyeliminowano zupełnie możliwość remisu, a to sprawi, że drużyny muszą działać aktywnie przy realizacji założonych celów. Oznacza to mniej siedzenia w krzakach (nie eliminując jednocześnie przygotowywania zasadzek i pułapek), co wpłynie na dynamikę rozgrywek i przyjemność płynącą z ich oglądania.

[informacja prasowa]

WGL_Infographics_Team_Battles_Eng

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Advanced Warfare – pierwszy trailer oraz data premiery

Call of Duty: Advanced Warfare to nowa odsłona znanej serii strzelanin pierwszoosobowych....
Read More