Wargaming ogłasza zamknięte testy beta gry karcianej World of Tanks Generals

Studio Wargaming planuje wejść w gatunek gier karcianych z własną marką. Właśnie zapowiedziano beta testy gry World of Tanks: Generals na PC.

Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.
Wargaming to prężnie rozwijająca się firma, która odniosła sukces dzięki marce World of Tanks.

Wargaming właśnie ogłosili, że startują zapisy
do zamkniętych beta testów World of Tanks Generals.
Zainteresowani gracze mogą zatem przetestować tę nową, kolekcjonerską grę karcianą od twórców World of Tanks.

Podczas testów, gra World of Tanks Generals będzie dostępna dla zainteresowanych za pośrednictwem różnych przeglądarek internetowych, a wersje na systemy mobilne Android i iOS zostaną dodane
w przyszłości.

Włożyliśmy w World of Tanks Generals dużo wysiłku i ciekawi jesteśmy jak testerom się ona spodoba. Bardzo chcemy usłyszeć opinie graczy dotyczące jej przyszłego rozwoju.” – Andrey Zimenko, Dyrektor Operacji Globalnych World of Tanks Generals.

World of Tanks Generals oferuje tradycyjne walki przeciwko innym graczom (PvP) oraz bitwy treningowe (PvE), co pozwoli zaznajomić się z podstawami rozgrywki, zbudować własne talie kart, dopracować strategie i odblokować nowejednostki.
W zamkniętej becie dostępnych jest ponad 200 unikatowych kart z trzech nacji – Niemiec, Rosji i USA. Z armią kart w talii i różnymi podejściami strategicznymi, każda bitwa może być niepowtarzalna. Błyskawiczne uderzenia, taktyczne podchody lub frontalne, wyniszczające wymiany ognia – to wszystko czeka na graczy w World of Tanks Generals.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Kilkugodzinny materiał wideo z Lords of the Fallen

W sieci udostępniono dłuższy materiał przedstawiający rozgrywkę w Lords of the Fallen....
Read More