Warface już niebawem dostępny na Xboksie 360

Crytek i Microsoft Studios informują o dacie premiery gry „Warface Xbox 360 Edition”, ustalonej na 22 kwietnia 2014 r. Gra będzie dostępna w dystrybucji cyfrowej w sklepie Xbox Games.

Warface-banner

Już niebawem właściciele Xboksów 360 będą mogli cieszyć się rozgrywką w całkiem popularną i udaną grę Warface. Tytuł jest produktem, za który odpowiada znane i cenione studio Crytek.  Rozmawiamy tutaj o niezwykle popularnym na komputerach PC,trzecioosobowym shooterze.  Warface jest teraz dostępny wyłącznie na konsoli Xbox 360, oczywiście w modelu biznesowym free-to-play. Tytuł oferuje graczom możliwość zabawy w trybach kooperacji i współzawodnictwa, kierując jedną z czterech klas postaci: strzelcem, medykiem, inżynierem i snajperem – każda z klas posiada indywidualne umiejętności taktyczne i styl walki oraz unikatowe uzbrojenie. Autorzy gry zapewniają, jakoby od samej premiery, Warface Xbox 360 Edition będzie nieustannie aktualizowany i wspierany, tym samym oferując graczom codziennie nową misję w trybie współpracy oraz niekończący się dopływ nowych map, broni i dodatków do gry. 

W odróżnieniu od innych strzelanin, Warface zawiera tak tryby dla wielu graczy, jak również całkiem ciekawe misje do wypełniania (PvE). W tym przypadku drużyna graczy zmaga się z przeciwnikami, za którymi stoi sztuczna inteligencja. Jeżeli chodzi o tryby PvP, to deweloper przygotował dość standardowy zestaw, a więc mecze indywidualne, drużynowe, rozbrajanie bomb, jak również przejmowanie i kontrolowanie wybranych lokacji. Najciekawiej na tym tle prezentuje się kooperacja, która wymaga od graczy ścisłej współpracy, ponieważ staną oni na przeciw kolejnym oddziałom wroga.

Za grę odpowiada studio Crytek, a więc Warface prezentuje bardzo wysoki poziom wykonania. Grafika w grze, mimo modelu free-to-play, stoi na wysokim poziomie. Jest tutaj mnóstwo detali, szczegółów, jak również ciekawe animacje bohaterów. Rzućcie okiem na poniższy zwiastun, abyście sami się o tym przekonali.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Gra Lords of the Fallen 2 zadebiutuje dopiero w 2017 roku

Lords of the Fallen 2 to duży projekt firmy CI Games, ale...
Read More