Warcraft 4 zostanie zapowiedziane wkrótce?

W świecie Blizzard Entertainment nie ma rzeczy niemożliwych. Warcraft 4 może być w planach firmy, bowiem ich zdaniem wszystko jest możliwe.

Firma Blizzard Entertainment potrafi zaskakiwać pozytywnymi zapowiedziami. Po premierze Starcraft 2: Legacy of The Void studio zajmie się nowym projektem. Jest wielce prawdopodobne, że będzie to Warcraft 4 bądź też kontynuacja Starcrafta.

Tegoroczny gamescom 2015 był okazją do porozmawiania z przedstawicielami Blizzard Entertainment. Serwis IGN przeprowadził krótką rozmowę z Timem Mortenem, który wypowiedział się na temat przyszłych planów firmy.

To bardzo satysfakcjonujące, kiedy dowiadujesz się, że jest jeszcze duże zapotrzebowanie na RTS-y z uniwersum Warcrafta, tak więc kiedy zakończymy prace z Void, zbierzemy się jako zespół i przedyskutujemy, jaki pomysł na grę inspiruje nas najbardziej. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że przemyślimy Warcrafta, StarCrafta, a także całkowicie nowe pomysły. Wszystko jest możliwe.”

Warcraft 3: Reign of Chaos trafiło na rynek w roku 2002, a więc bardzo dawno temu. Tytuł zebrał na Metacritic średnią ocen na poziomie 92 punktów. Dziś to już klasyka, która faktycznie mogłaby powrócić w odmienionej formie i ponownie zadowolić fanów klasycznych gier strategicznych.

[dzięki – http://uk.ign.com/articles/2015/08/12/gamescom-2015-blizzard-will-consider-warcraft-rts-once-starcraft-2-is-done?]

 

[interaction id=”55ba259a41310d860750b409″]

Written By
More from Patryk

Dragon Age III: Inquisition – BioWare prezentuje nowy materiał wideo

Firma BioWare opublikowała nowy materiał wideo z gry Dragon Age III: Inkwizycja....
Read More