Wampirzyca Rayne szykuje krwawy powrót!

Blood-Rayne-2-zapowiedz-projektkonsola-small
Blood-Rayne-2-zapowiedz-projektkonsola-small

Po dłuższym milczeniu firma Majesco Entertainment zapowiedziała kolejną odsłonę serii BloodRayne.

 

rayne-teaser-projektkonsola-pl

 

Po dłuższym milczeniu firma Majesco Entertainment zapowiedziała kolejną odsłonę serii BloodRayne. Tym razem seksowna wampirzyca (właściwie dhampirzyca) siać będzie spustoszenie na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Premierę gry BloodRayne: Betrayal zaplanowano latem. Tytuł ukaże się wyłącznie w dystrybucji elektronicznej za pośrednictwem usług Xbox Live Arcade i PlayStation Network.

Od ponad 5 lat fani serii BloodRayne czekają na trzecią odsłonę cyklu. Poprzednia gra wydana została na pecetach i konsolach 6-tej generacji (Xbox i PlayStation 2). Trudno się dziwić, że młodsi gracze mogą nawet nie kojarzyć tytułowej bohaterki.

BloodRayne: Betrayal będzie jednak zdecydowanie inną produkcją. Przede wszystkim zmienił się deweloper. Studio Terminal Reality zastąpione zostało przez ekipę WayForward. Zamiast grafiki 3D i widoku z perspektywy trzeciej osoby, akcja pokazana zostanie w konwencji dwuwymiarowej platformówki z dużą ilością łamigłówek, sporym arsenałem różnorakiej broni i wieloma nowymi postaciami. Z ujawnionych dotąd szczątkowych informacji o fabule wynika, że Rayne wynajęta zostanie zostanie przez zwalczającą wampiry organizację Brimstone Society, by wespół z tajemniczym wspólnikiem dokonać masakry na krwiopijcach.

Uruchomiona oficjalna strona gry BloodRayne: Betrayal nie zdradza zbyt wiele. Na zamieszczonym tam teaserze dostrzec można jedynie sylwetkę głównej bohaterki na tle gotyckich ruin.

Warto wspomnieć, że poprzednie części serii, choć zebrały raczej przeciętne noty (średnia ocen od 65 do 76 w serwisie metacritic.com), cieszyły się sporą popularnością. Rzecz jasna największym atutem cyklu była czerwonowłosa Rayne, której wampirze wdzięki mogli podziwiać także czytelnicy magazynu Playboy. Niestety, w ostatnich latach marka mocno podupadła, w czym spory udział miał Uwe Boll i jego nieudolna ekranizacja gry.


     

Written By
More from konadmin

Gry na dobre sny

Badaczka doszła do przekonania, że żołnierze, którzy często korzystają z brutalnych gier,...
Read More
Blood-Rayne-2-zapowiedz-projektkonsola-small

Po dłuższym milczeniu firma Majesco Entertainment zapowiedziała kolejną odsłonę serii BloodRayne.

" />