Walka na miecze świetlne w świecie Grand Theft Auto 5

Bohaterowie gry Grand Theft Auto 5 chwycili miecze świetlne w dłoń i ruszyli na siebie, aby sprawdzić, który z nich jest lepszym wojownikiem. Jak myślicie, po której stronie mocy stanął Trevor?

W sieci pojawił się krótki filmik nakręcony przez fana gry Grand Theft Auto V za pośrednictwem narzędzia Rockstar Editior. postanowił przenieść realia Gwiezdnych Wojen do najnowszego dzieła Rockstar. Możemy niby zerknąć wyłącznie na jeden pojedynek, ale jego uczestnikami są Darth Trevor oraz Michael Kenobi.

Filmik prezentuje humorystyczne starcie psychola z podstarzałym gangsterem, które wyłania jedynego, możliwego zwycięzcę tego pojedynku. Autor nagrania korzysta z znanych elementów i zagrań bohaterów Gwiezdnych Wojen. Muszę przyznać, że Darth Trevor sypie piorunami z środkowego palca, niczym prawdziwy Lord Vader. Są miecze świetlne, kilka mocnych uderzeń i tylko jeden zwycięzca.

Grand Theft Auto V żyje głównie dzięki samym graczom, którzy od wielu miesięcy rozwijają ten projekt i dzięki aplikacji Rockstar Editor przygotowują nowe trailery, filmiki i urywki wideo w kojarzonych klimatach. Osobiście uważam to za sukces Rockstar, bo jednym prostym narzędziem znacząco wydłużyli żywot swojej superprodukcji.

GTA 5 jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 i komputerach PC.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=PfR7sx3t3_4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5626524041d4754d14747d15″]

Written By
More from Patryk

Shuhei Yoshida chciałby wykorzystania PlayStation VR w Gran Turismo 7

Szef Sony Worldwide Studios, Shuhei Yoshida, jest przekonany o sile PlayStation VR i...
Read More