Wakacyjny konkurs z super nagrodami – do wygrania Lightning Returns: Final Fatnasy XIII!

Redakcja serwisu Projekt Konsola ogłasza wakacyjny konkurs dla wszystkich chętnych. Do wygrania gra Lightning Returns: Final Fantasy XIII oraz dwie wejściówki na convent poświęcony fantastyce!

niucon_logo2

 

Wakacje czas zacząć, a jeżeli mowa o czasie wolnym, to warto go wypełnić jakimś ciekawym zajęciem. Redakcja serwisu Projekt Konsola postanowiła umilić Wam ten okres, tym samym zorganizowaliśmy konkurs ze świetnymi nagrodami!

Główną nagrodą jest Lightning Returns: Final Fantasy XIII w wersji na PlayStation 3. Co więcej, mamy do rozdania dwie wejściówki (bilety) na imprezę poświęconą fantastyce, mianowicie tegoroczny Niucon. Impreza odbędzie się w dniach 8 – 10 sierpnia we Wrocławiu, jej tematyką jest szeroko pojęte fantasy, tak w grach wideo jak i w literaturze. Dwaj szczęśliwcy otrzymają więc darmowe bilety na bardzo ciekawą imprezę, zainteresowani?

Co trzeba zrobić, aby wygrać wspomniane upominki? Wystarczy udostępnić ten wpis na swojej tablicy na Facebooku z dopiskiem ”Wakacyjny konkurs Projekt Konsola, do wygrania Lightning Returns: Final Fantasy XIII”. Wśród osób, który udostępnią wiadomość o naszym konkursie zostaną rozlosowane nagrody. Upominki zostaną rozlosowane do trzech osób, a więc macie sporą szansę na wygraną!

 

Written By
More from Patryk

Driveclub sprzedał się w ilości 2 milionów egzemplarzy

Evolution Studios może odegrać pieść zwycięstwa, bowiem Driveclub, mimo początkowych problemów, sprzedało...
Read More