W Wiedźmin 3: Dziki Gon zostaną wprowadzone nowe opcje dialogowe w romansach

Firma CD Projekt RED nie zamierza odpuszczać tematu Wiedźmin 3: Dziki Gon i szykuje kolejną aktualizację. Update ma wprowadzić nową muzykę oraz opcje dialogowe w romansach. Ktoś chce podrywać Triss Merigold?

Teraz będzie to możliwe, choć jak z pewnością wiecie, wybranką serca Geralta jest czarodziejka Yennefer. Części graczy nie spodobał się jednak ten fakt i chcieliby powrotu do romansowania z rudowłosą Triss Merigold. Nowe opcje dialogowe mają zostać udostępnione i stanie się to wraz z premierą najnowszego patcha. Ten jednak nie ma jeszcze ustalonej daty premiery na PlayStation 4, Xbox One ani pecetach.

Co ciekawe, na Twitterze powstała nawet grupa #TeamMerigold, która upraszała się o większą uwagę poświęconą właśnie tej bohaterce przez CD Projekt RED (i Geralta rzecz jasna). Marcin Momot, specjalista od kontaktu ze społecznością potwierdził, że te zmiany są już przygotowywane. Nie jest on jednak w stanie stwierdzić, kiedy stosowny patch do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon się pojawi na rynku.

Ponadto warto wspomnieć również o Marcinie Przybylowiczu, który opublikował na swoim Twitterze nowy utwór ze ścieżki dźwiękowej do tej gry. Główny kompozytor muzyki do Wiedźmin 3: Dziki Gon ujawnił nieco dźwięków z nadchodzącego dodatku DLC o nazwie ”Serce z kamienia”. Gracze mogą zatem liczyć nie tylko na nową przygodę, ale również na zupełnie nowe utwory muzyczne. Rozszerzenie fabularne pojawi się w sprzedaży już w przyszłym miesiącu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon debiutował na rynku 19 maja 2015 roku na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Aktualna średnia gry na Metacritic to 92 punkty (PS4).

 

[interaction id=”559bca54529840a30ea3bd63″]

Written By
More from Patryk

Gaming News, czyli konsolowy przegląd tygodnia (#7)

Witamy w kolejnym przeglądzie tygodnia, w którym pokusiłem się o analizę PlayStation...
Read More