W Uncharted 4: A Thief’s End pojawią się rozwiązania z The Last of Us

Uncharted 4: A Thief’s End to czwarta część przygód Nathana Drake’a. Jest to też pierwsza część serii, która pojawi się na najnowszej konsoli Sony, czyli na PlayStation 4. Twórcy zapowiadają, że w najnowszych przygodach pana Drake’a pojawią się rozwiązania znane z The Last of Us.

Uncharted 4; A Thief’s End ma odznaczać się bardzo wysokim poziomem graficznym.

W rozmowie przeprowadzonej przez Eurogamera, Evan Wells z Naughty Dog wypowiedział się na temat dalszych planów studia, a także na temat koncepcji dotyczącej najnowszej części przygód Nathana Drake’a. Mimo tego, że Naughty Dog stworzyło niedawno The Last of Us, które znacząco różni się od Uncharted, to twórcy nie zamierzają zmieniać Drake’a i wciąż jego najnowsze przygody będą przypominały poprzednie części.

„Uncharted to zupełnie inna marka i trafia do odbiorców dzięki zupełnie czemuś innemu. Nie myślę, że The Last of Us wyznacza nowy kierunek, którym podążać będą wszystkie nasze produkcje. Zrazilibyśmy przez to do siebie wielu fanów serii Uncharted.”

Mimo tego Evan Wells w dalszej części rozmowy powiedział, że The Last of Us wprowadziło kilka nowych rozwiązań, które pojawią się w Uncharted 4: A Thief’s End. Tłumaczy to tym, że Naughty Dog wciąż chce zachować świeżość w serii Uncharted oraz, że studio wyciągnęło trochę nauki przy pracy nad The Last of Us i właśnie dzięki temu kilka rozwiązań z tego tytułu pojawi się w najnowszej odsłonie przygód Nathana Drake’a. Na koniec Evan Wells podkreślił, że Naughty Dog nadal chce, aby seria Uncharted i The Last of Us pozostały różne.

Uncharted 4: A Thief’s End pojawi się tylko na najnowszej konsoli Sony, czyli na PlayStation 4 w 2015 roku.

[dzięki- PlayStation Universe]
More from Mikołaj Ciesielski

Styx: Master of Shadows- zwiastun premierowy

Styx: Master of Shadows to gra akcji z elementami skradanki, za którą...
Read More