W tym tygodniu zapowiedź nowego Need for Speed: Underground 3?

Need for Speed Underground to najlepsza odsłona tej kultowej serii. Jest wielce prawdopodobne, że w tym tygodniu marka powróci!

need for speed banner

Firma Electronic Arts najwyraźniej jeszcze przed E3 2015 chce zapowiedzieć kolejną odsłonę Need for Speed. Najprawdopodobniej będzie to wyczekiwany i legendarny Need for Speed: Underground 3!

Już 21 maja, to jest w czwartek, Electronic Arts zdecydują się ujawnić pierwsze szczegóły na temat swojej nowej gry wyścigowej. Na oficjalnej stronie na Facebooku zamieszczono niewielki wpis, który zapowiada czwartkową prezentację gry.

Wiele wskazuje na to, że finalnie Electronic Arts sięgnęło po swoją najpotężniejszą markę, czyli Underground, które w roku 2003 rozkochało w sobie miliony graczy na całym świecie. Poniższy obrazek faktycznie może przemawiać za tym, że Need for Speed ponownie zabierze nas do świata nielegalnych wyścigów, tuningu i szybkich samochodów – oby!

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/05/18/new-need-for-speed-to-be-revealed-this-week-is-probably-a-new-underground-game/]

need_for_speed_reveal-Copy

 

[interaction id=”5556f3a140f2c57e041d5879″]

Written By
More from Patryk

The Last of Us: Remastered – mamy pierwszy, nieoficjalny gameplay!

Zbliża się premiera gry The Last of Us: Remastered na konsolę PlayStation...
Read More