W tym tygodniu zapowiedź nowego Need for Speed: Underground 3?

Need for Speed Underground to najlepsza odsłona tej kultowej serii. Jest wielce prawdopodobne, że w tym tygodniu marka powróci!

need for speed banner

Firma Electronic Arts najwyraźniej jeszcze przed E3 2015 chce zapowiedzieć kolejną odsłonę Need for Speed. Najprawdopodobniej będzie to wyczekiwany i legendarny Need for Speed: Underground 3!

Już 21 maja, to jest w czwartek, Electronic Arts zdecydują się ujawnić pierwsze szczegóły na temat swojej nowej gry wyścigowej. Na oficjalnej stronie na Facebooku zamieszczono niewielki wpis, który zapowiada czwartkową prezentację gry.

Wiele wskazuje na to, że finalnie Electronic Arts sięgnęło po swoją najpotężniejszą markę, czyli Underground, które w roku 2003 rozkochało w sobie miliony graczy na całym świecie. Poniższy obrazek faktycznie może przemawiać za tym, że Need for Speed ponownie zabierze nas do świata nielegalnych wyścigów, tuningu i szybkich samochodów – oby!

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/05/18/new-need-for-speed-to-be-revealed-this-week-is-probably-a-new-underground-game/]

need_for_speed_reveal-Copy

 

[interaction id=”5556f3a140f2c57e041d5879″]

Written By
More from Patryk

Znamy datę premiery Grand Theft Auto V na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC!

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat daty premiery Grand Theft...
Read More