W The Last of Remastered będziemy mogli robić zdjęcia

The Last of Us Remastered to poprawiona wersja gry, która już rok temu zadebiutowała na PlayStation 3. Wersja na nową konsolę Sony ma oferować lepszą grafikę, wyższą liczbę klatek na sekundę, a także, jak się okazuje, możliwość robienia zdjęć.

Fani The Last of Us czekają na kontynuacje tego świetnego tytułu. Jednak na razie muszą zadowolić się poprawioną wersją.

Jak dobrze wiemy Naughty Dog stara się, aby oprócz lepszej grafiki i bardziej płynnej rozgrywki w The Last of Us Remastered pojawi się także kilka innych, mniejszych dodatków. Jednym z takich dodatków będzie tryb robienia zdjęć. Naughty Dog zapowiada, że dla sympatyków fotografii w grze znajdzie się dziesięć filtrów z regulacją natężenia, a także jedenaście ramek, które będą mogły upiększyć niejedno zdjęcie zrobione przez graczy.

Photo Mode, bo tak nazywa się tryb robienia zdjęć, będzie można aktywować za pomocą przycisku L3 na kontrolerze PlayStation 4. Gdy już go naciśniemy uruchomi się pauza, dzięki której będziemy mieli dość czasu, aby idealnie uchwycić gromadkę biegających klikaczy, czy też uwiecznić jakiś ładny widok.

The Last of Us: Remastered trafi na PlayStation 4 już 29 lipca. W skład poprawionej edycji wchodzi także dodatki Left Behind, Reclaimed Territories oraz Abandoned Territories.

[dzięki- PlayStation Blog]

More from Mikołaj Ciesielski

Wysyp informacji dotyczących Assassin’s Creed Rogue oraz Unity

Assassin’s Creed to niezwykle popularna seria, za którą odpowiedzialna jest francuska firma...
Read More