W sieci pojawiły się pierwsze oceny Metro Redux

Pierwsze oceny Metro Redux w wersji na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste pojawiły się w sieci. Wiele wskazuje na to, że otrzymamy bardzo solidny tytuł.

Gry z serii Metro opowiadają alternatywną wersje historii świata, gdzie konflikt światowy nadal trwa.
Gry z serii Metro opowiadają alternatywną wersje historii świata, gdzie konflikt militarny nadal trwa.

W przyszłym tygodniu nastąpi europejska premiera gry Metro Redux. Tytuł będzie dostępny na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Recenzenci zagranicznych redakcji mieli już tę okazję, aby przetestować postapokaliptyczną produkcję.

Odświeżona wersja gry jest chwalona przede wszystkim za oprawę wizualną. Recenzenci doceniają ponadto nowy poziom trudności (Survival), który pozytywnie wpływa na żywotność gry. Autorzy Redux dopracowali również sztuczną inteligencję przeciwników. Oceny gry utrzymują się na poziomie 8, co można uznać za sukces. Do minusów należy dopisać drobne niedoróbki graficzne oraz wpadki czysto techniczne. 

Metro Redux trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera zaplanowana jest na 26 sierpnia tego roku. Obszerną prezentację gry możecie obejrzeć pod tym adresem. Poniżej prezentujemy wstępną listę ocen.

  • CVG – 8/10
  • Gamespot – 8/10
  • GamesRadar – 4.5/5 (wersja na XOne)
  • IGN – 8.6/10
  • OXM – 9/10 (wersja na XOne)
  • ZTGD – 9/10

Written By
More from Patryk

Porównanie graficzne Dark Souls II: Scholar of the First Sin na PlayStation 3 i PlayStation 4

Gracze lubią porównania graficzne, toteż przygotowano filmik zestawiający ze sobą Dark Souls...
Read More