W Rise of the Tomb Raider zagadki będą bardziej wymagające

Dyrektor kreatywny gry Rise of the Tomb Raider wypowiedział się na temat grobowców oraz zagadek, których ma być więcej niż w poprzedniej odsłonie.

Tomb Raider to niezwykle uznana, popularna oraz kochana przez miliony graczy na całym świecie marka.
Tomb Raider to niezwykle uznana, popularna oraz kochana przez miliony graczy na całym świecie marka.

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat gry Rise of the Tomb Raider. Zagadki mają być teraz o wiele bardziej wymagające i ma być ich po prostu więcej, niż w poprzedniej odsłonie cyklu. Tytuł może więc zabrać graczy do klasycznych grobowców więcej razy niż ostatnio.

Na ten temat wypowiedział się dyrektor kreatywny gry – Noah Hughes. Stwierdził on, że w Rise of the Tomb Raider będzie duża różnorodność w kwestii grobowców oraz poziomu złożoności zagadek. Innymi słowy – łamigłówki będą łatwiejsze i trudniejsze, w zależności od postępów gracza i konkretnych grobowców.

”Zagadki to istotna część rozgrywki Rise of the Tomb Raider. Jako Crystal Dynamics jesteśmy więc podekscytowani, że będzie więcej grobowców w grze, a co za tym idzie także więcej łamigłówek. Nadal będzie występowała oczywiście duża różnorodność w poziomie trudności zagadek.

Niektóre tajemne grobowce są większe, a w niektórych przypadkach trzeba rozwiązać trudniejsze zagadki środowiskowe. Postaramy się wprowadzić w grze gradację.” – Noah Hughes, Crystal Dynamics.

Jeżeli nie mieliście okazji rzucić okiem na ostatnie screeny wysokiej jakości z Rise of the Tomb Raider, to zapraszam pod ten adres. Tytuł z każdą kolejną wyjawioną informacją rośnie w oczach społeczności graczy. Użytkownicy Xbox One oraz Xboksa 360 otrzymają produkt bardzo wysokiej jakości, ale co zresztą graczy?

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/2015-02-17-rise-of-the-tomb-raider-puzzles-will-take-you-longer-to-solve-crystal-dynamics-promises]

Lara Croft to legendarna postać w branży gier wideo, którą znają, nie bójmy się tego napisać, wszyscy!
Lara Croft to legendarna postać w branży gier wideo, którą znają, nie bójmy się tego napisać, wszyscy!
Written By
More from Patryk

Rzućcie okie na edycje kolekcjonerskie gry Risen 3: Władcy Tytanów

Risen 3: Władcy Tytanów w wersji kolekcjonerskiej znalazło się w planie wydawniczym...
Read More