W Rise of the Tomb Raider będą nie tylko śnieżne i zmrożone lokacje

Rise of the Tomb Raider będzie bardzo rozbudowaną odsłoną tego znakomitego cyklu, który tym razem zabierze nas między innymi na Syberię.

Rise of the Tomb Raider to kontynuacja historii Lary Croft z gry Tomb Riader (2013).
Rise of the Tomb Raider to kontynuacja historii Lary Croft z gry Tomb Riader (2013).

Autorzy Rise of the Tomb Raider pragną uspokoić graczy, którzy mogą martwić się o monotonność mroźnego klimatu najnowszej odsłony serii. Akcja gry zabierze nas na Syberię, skute lodem doliny, wyżyny oraz zmrożone kompleksy, ale również na otwartą pustynię o cieplejszym klimacie – o monotonii mowy być nie może.

W ostatnim okresie gracze mogli rzucić okiem na nowe zdjęcia przedstawiające grę Rise of the Tomb Raider. Na temat miejsca akcji gry postanowił się jednak dziś wypowiedzieć jeden z producentów gry, niejaki Brian Horton.

”Jest jednak pewna część świata gry, która leży poza Syberią. Nazywamy ją tak zwaną oazą. Nie jest ona całkowicie, na stałe zamrożona. W oazie tej, o której na razie nie mogę mówić za wiele, panuje inna temperatura, inne warunki pogodowe. To ważne, by upewnić się, że gra nie wygląda cały czas tak samo.” – Brian Horton, Crystal Dynamics.

Rise of the Tomb Raider zapowiada się wyśmienicie. Umiejscowienie tytułu w nowym środowisku oraz jego wybór może się podobać. Tytuł pojawi się na Xboksie One oraz Xboksie 360. Nadal nie wiadomo nic na temat innych platform, na których najnowsza odsłona przygód Lary Croft pojawi się najpewniej w późniejszym terminie.

[dzięki – http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2015/02/11/exploring-the-new-environments-of-rise-of-the-tomb-raider.aspx]

Lara Croft jeszcze nigdy nie wyglądała tak oszałamiająca, jak w Rise of the Tomb Raider!
Lara Croft jeszcze nigdy nie wyglądała tak oszałamiająca, jak w Rise of the Tomb Raider!

 

Written By
More from Patryk

30 minut zabawy z grą Assassin’s Creed Syndicate

W sieci pojawił się dłuższy materiał wideo na temat gry Assassin’s Creed...
Read More