W przyszłym tygodniu zobaczymy gameplay z gry Just Cause 3

Twórcy gry Just Cause 3 zapowiedzieli prezentację nowych materiałów wideo na przyszły tydzień. Avalanche Studios pracują nad grą na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

just cause arts_pk (1)

Firma Avalanche Studios od dłuższego czasu pracuje nad dwiema wspaniale zapowiadającymi się grami. Pierwszą z nich jest Mad Max, o którym możecie przeczytać więcej pod tym adresem. Dziś zapowiedziano również wtorkową prezentację rozgrywki z gry Just Cause 3.

W najbliższy wtorek zobaczymy zatem gameplay z gry Just Cause 3, która pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Producenci zapowiadają to wydarzenia na Twitterze, gdzie pojawił się krótki filmik wprowadzający w klimaty tej produkcji.

Avalanche Studios zapraszają jednak na transmisję na żywo, a więc możecie spodziewać się naturalnej partyjki z gry Just Cause 3. Przed targami E3 2015 będzie to z pewnością jedyna okazja, aby zobaczyć ten tytuł w akcji.

Jak ocieniacie poprzednie odsłony serii Just Cause? Czy jesteście zainteresowanie trzecią odsłoną tej popularnej serii gier akcji?

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/just-cause-3-gameplay-reveal-trailer.html]

jsut cause 3 covers

Written By
More from Patryk

Dwa tygodnie darmowego dostępu dla nowych graczy w Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Square Enix przygotowało świetną promocję dla nowych graczy Final Fantasy XIV: A...
Read More