W przyszłym tygodniu premiera Kingdom Hearts 2.5 HD ReMix

W przyszłym tygodniu właściciele PlayStation 3 otrzymają jedną z ostatnich, świetnych gier RPG w postaci Kingdom Hearts 2.5 HD ReMix.

Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.

Szykujcie się na wspaniałą przygodę z Sorą i jego zakręconymi przyjaciółmi rodem z bajek Disney’a. Kingdom Hearts 2.5 HD ReMix w przyszłym tygodniu debiutuje na PlayStation 3.

Gra zadebiutuje na rynku już 5 grudnia. Cały nakład premierowy produkcji, co ciekawe, przy zachowaniu ceny standardowej, ukaże się w Edycji limitowanej zawierającej trzy niezapomniane historie oraz ekskluzywny gadżet – przypinkę Disney Collectible Pin Badge. Tytuł będzie dostępny w angielskiej wersji językowej.

Na ten tytuł składają się gry Kingdom Hearts II Final Mix i przeznaczony na PlayStation Portable tytuł Kingdom Hearts Birth by Sleep Final Mix. Dostępne będą one po raz pierwszy w Europie na konsole PlayStation 3. Co więcej, odnowione w technologii HD scenki z gry Kingdom Hearts Re:coded dostępnej na Nintendo DS również będą zawarte w zestawie.

Tytuł daje graczom szansę ponownego zagrania w kluczowe tytuły uwielbianej serii, a także oferuje idealne wprowadzenie do wyczekiwanej gry KINGDOM HEARTS III, która jest przygotowywana na konsole PlayStation4 oraz Xbox One.

[informacja prasowa]

Oficjalna okładka gry.
Oficjalna okładka gry.

Written By
More from Patryk

PlayStation Polska przygotowało fotorelację z pokazu The Order: 1886

Firma Sony zorganizowała pokaz przedpremierowy gry The Order: 1886, która ekskluzywnie pojawi...
Read More