W przyszłym tygodniu poznamy szczegóły bety Battlefield Hardline

Już w przyszłym tygodniu gracze mają poznać szczegóły dotyczące beta testów gry Battlefield Hardline na konsolach stacjonarnych oraz komputerach osobistych.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Firma Visceral Games potwierdziła, że już w przyszłym tygodniu gracze poznają konkretne informacje na temat drugiej fazy testów beta gry Battlefield Hardline.

Na oficjalnym blogu producenta mają pojawiać się regularne wpisy na temat testów. Seria tych wpisów została zatytułowana ”The Season One” i ma być tematycznie powiązana właśnie z testami trybów wieloosobowych tej superprodukcji. Druga faza testów ma się diametralnie różnić od tych, z którymi gracze mieli do czynienia w przeszłości.

Autorzy gry przez ostatnie miesiące pracowali nad tym, aby Battlefield Hardline było jak najbardziej kompletną, pierwszoosobową grą akcji. Gracze z pewnością mogą oczekiwać konkretnych zmian w systemie rozgrywki. Miejmy nadzieję, że Visceral Games powzięli sobie krytykę fanów do serca i poprawili błędy rozgrywki wyłapane w trakcie pierwszych testów z czerwca zeszłego roku.

Premiera Battlefield Hardline została zaplanowana na 17 marca tego roku. Tytuł pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/details-of-battlefield-hardlines-second-beta-test-to-be-revealed-next-week/]

Written By
More from Patryk

Zobacz rewelacyjny gameplay z gry Dark Souls 3 prosto z TGS 2015

Dziennikarze spragnieni Dark Souls 3 ostatecznie mogą przetestować wersję demonstracyjną gry na...
Read More