W przyszłym roku nowe trasy oraz samochody pojawią się w Driveclub

Już na początku przyszłego roku możecie liczyć na nowe samochody oraz trasy miejskie w grze Driveclub od Evolution Studios. Firma przygotowuje kolejną aktualizację.

W sieci pojawiły się informacje z obozu Evolution Studios dotyczące dalszego wsparcia dla gry Driveclub na PlayStation 4. Tytuł w przyszłym roku ma otrzymać nowy dodatek wprowadzający kilka nowych samochodów oraz trasy miejskie, tak wyczekiwane przez grających na PlayStation 4.

Za pewne wiecie, że do tej pory wszystkie tory w grze Driveclub były umiejscowione na prowincji lub dedykowanych trasach wyścigowych. Biorąc pod uwagę jakość oprawy graficznej produkcji Evolution Studios tylko można wyobrazić sobie, jak prezentować się będą trasy miejskie.

Więcej na ich temat dowiemy się po nowym roku, o czym twórcy informują nas na swoim Twitterze. Zapowiedziano również, że do gry trafią wtedy nowe samochody, ale na ich temat nie wiemy zbyt wiele.

Paul Rustchynsky z Evolution Studios dodał również, że gracze dostaną z okazji świąt prezent na PlayStation Store, nie zdradził jednak, czym on będzie. Warto jest zatem czekać zarówno na święta, jak również nowy rok z Driveclub, które rozwinęło się od premiery wręcz niesamowicie. Na dzień dzisiejszy możecie zobaczyć na dwa nowe screeny promocyjne zapowiadające nadchodzące zmiany.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/driveclub-dlc-2.png”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/driveclub-dlc-3.png”]
Written By
More from Patryk

Titanfall – pojawiły się pierwsze recenzje gry

Titanfall to pierwszoosobowa strzelanina studia Respawn Entertainment. Twórcy, znani dotąd z gier...
Read More