W przyszłym miesiącu pokaz gry Star Wars Battlefront?

Już w przyszłym miesiącu może odbyć się pokaz gameplayu gry Star Wars Battlefront, która trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Star Wars to legenda kinematografii...i tyle!
Star Wars to legenda kinematografii…i tyle!

Wiemy już, że w roku 2015 na półki sklepowe trafi gra Star Wars Battlefront w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier wieloosobowych, toteż gracze wymagają materiałów wideo z rozgrywki.

Gameplay możemy zobaczyć już w przyszłym miesiącu, a to z okazji odbywającej się w dniach 16 – 19 kwietnia imprezy Star Wars Convention w Anaheim. Całkiem prawdopodobne, że jeszcze przed letnimi targami elektronicznej rozrywki E3 2015 Electronic Arts zaprezentują swoją superprodukcję.

Electronic Arts z pewnością w pewnym momencie odpalą machinę marketingową, aby gracze mogli zobaczyć gameplay z gry Star Wars Battlefront na własne oczy. Nadal nie wiemy nic o tej grze, ponadto, co mówili sami twórcy ze studia DICE. Star Wars to potężna marka, którą promuje się również na dedykowanej imprezie. To więcej niż pewne, że właśnie na Star Wars Convention kolejna część Battlefronta zostanie, w jakiś sposób, zaprezentowana szerszej widowni.

Warto trzymać kciuki za Electronic Arts, które powoli przygotowuje graczy do wielkiej premiery Star Wars Battlefront. Co ciekawe, już wcześniej Peter Moore z EA robił sobie zdjęcia w towarzystwie gadżetów z Gwiezdnych Wojen. Przypadek, czy może skrupulatnie zaplanowana kampania marketingowa?

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/03/15/star-wars-battlefront-convention-april-debut/]

Star Wars Battlefront, czekamy!
Star Wars Battlefront, czekamy!
Written By
More from Patryk

Xbox Live nie działa, ale Microsoft już nad tym pracuje

Jeżeli tylko ktoś z Was jest właścicielem Xbox One albo Xboksa 360...
Read More