W Project Cars pojawią się gokarty

Project Car jest innowacyjną grą wyścigową, za którą odpowiedzialne jest Slighlty Mad Studios. Do sieci trafiły informacje, że w grze pojawią się gokarty.

Czy Project Cars podbije serca fanów gier wyścigowych?

Project Cars to bez wątpienie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier wyścigowych. Twórcy pracują w pocie czoła, aby ich najnowsza produkcja w pełni zadowoliła graczy i spełniła ich oczekiwania. Do sieci trafiły ciekawe informacje, które zapowiadają, że w Project Cars będziemy mogli ścigać się gokartami. Dlaczego twórcy zdecydowali się na taki krok?

Fachowcy z Slighty Mad Studios tłumaczą, że wielu zawodowych kierowców zaczynało swoją przygodę z wyścigami właśnie w gokartach. Ponadto zapowiadają, że nie osiągniemy nimi zawrotnych prędkości, ale nauczymy się wielu przydatnych elementów dotyczących jazdy, wchodzenia w zakręty, dzięki czemu będziemy lepszymi kierowcami.

Warto wspomnieć, że jakiś czas temu twórcy zdecydowali się na zmianę daty premiery gry. Początkowo najnowsza produkcja Slighty Mad Studios miała zadebiutować w tym miesiącu, jednakże twórcy zdecydowali, że potrzebują więcej czasu, aby gra w pełnie spełniła oczekiwania graczy oraz samych producentów. Nowa data premiery Project Cars to marzec 2015 roku.

Project Cars zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Za wydanie gry w naszym kraju odpowiedzialna jest firma Cenega.

[dzięki- http://www.videogamer.com/ps4/project_cars/news/project_karts_slightly_mads_racer_gets_go_karts.html]

project cars 3

project cars screen 2

project karts screen

project karts

More from Mikołaj Ciesielski

Dragon Age: Inkwizycja nie trafi do Indii

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą...
Read More