W Polsce startuje oficjalne forum gry Destiny, przyłączycie się?

Destiny to niezwykle popularna gra wieloosobowa, która również w naszym kraju ma pokaźne grono oddanych fanów. Polacy mogą teraz czuć się na również z zachodnimi graczami, bowiem odpalono dla nich oficjalne forum.

CDP.pl, oficjalny dystrybutor gier firmy Activision, ma przyjemność poinformować o starcie polskiego forum poświęconego właśnie grze studia Bungie.

Duża, prężnie działająca polska społeczność gry  Destiny ma dla siebie nowe miejsce w sieci. Od teraz również w naszym kraju każdy będzie mógł znaleźć innych pasjonatów gry stworzonej przez studio Bungie. Co znajdzie się na oficjalny forum gry? Oczywiście poza newsami i rozmowami o zmianach w grze, chętni znajdą nowych przyjaciół, by wspólnie z nimi walczyć w Raidach, poznają sposoby zdobycia najbardziej unikatowych przedmiotów czy porady dotyczące gry w trybie Crucible.

Forum, jak forum, ale zostało przygotowane z pomysłem. Otóż na głównej stronie forum znajduje się informacja, która w każdy piątek zaprząta głowy wszystkich fanów Destiny – miejsce, w którym można znaleźć słynnego handlarza Xura oraz jego bieżącą ofertę. Oczywiście opcja czatu przyda się zaś do szybkiego znalezienia chętnych do gry.

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

From Software, twórcy Bloodborne na PlayStation 4, w przyszłym roku chcą wydać kolejną grę

Przedstawiciele firmy From Software są najwyraźniej niecierpliwi, ale to dobrze, bowiem dzięki...
Read More