W pełni funkcjonalna, przenośna wersja Football Manager Classic już w sprzedaży!

FOOTBALL MANAGER CLASSIC 2014 TO GRA PIŁKARSKA, KTÓRA ZOSTANIE WYDANA PRZEZ FIRMĘ CENEGA NA NASZYM RYNKU. WERSJA NA PLAYSTATION VITA JEST OKAZJĄ DLA WSZYSTKICH FANÓW TEGO SPORTU, ABY WCIELIĆ SIĘ ROLĘ MENADŻERA PIŁKARSKIEGO.

cenega_0

 

Cenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce informuje, że dziś – równolegle z europejską premierą – do sprzedaży trafiła gra Football Manager ™ Classic 2014 (FMC 2014) na PlayStation Vita. Tytuł ukazał się w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru. Za polską wersję gry odpowiada Sports Interactive.

FMC 2014 na PS Vita to pierwsza gra z długiej i niezwykle popularnej serii, która umożliwia fanom rozegranie tego samego meczu na dwóch różnych platformach w zależności  od tego czy przebywają w domu i grają na komputerze, czy gdziekolwiek indziej grając na PlayStation Vita. Ponadto, FMC 2014 na PS Vita jest również pierwszą przenośną grą wyposażoną w uznany silnik meczowy 3D, który dodaje rozgrywce niezwykły realizm oraz imersję niespotykaną w poprzednich częściach dedykowanych na telefony komórkowe i przenośne konsole. Poza tym gra zawiera niemal identyczne cechy w porównaniu do wersji Football Manager Classic na komputery osobiste.

Przygotowane przy znacznym wsparciu Sony Computer Entertainment Europe (SCEE), FMC 2014 na PS Vita zostało opracowane wspólnie przez Sports Interactive, jego siostrzane studio Hardlight (odpowiedzialne za gry Sonic Dash i Sonic Jump) oraz Little Stone Software z siedzibą w Sheffield.

Football Manager Classic rozpoczął życie jako „odchudzony” tryb gry w Football Manager 2013. Został specjalnie zaprojektowany jako alternatywa dla graczy, którzy wolą mniej czasochłonny sposób gry. Wydanie FMC 2014 na PS Vita to pierwszy przypadek wydania Football Manager Classic jako samodzielnej gry.

Written By
More from Patryk

Obszerny materiał prezentujący DriveClub w akcji

Inside Sim Racing to portal, który zajmuje się profesjonalnie tematyką gier wyścigowych....
Read More