W najbliższy weekend kolejna edycja festiwalu Pyrkon

W najbliższy weekend odbędzie się XV odsłona festiwalu Pyrkon. Fani gier wideo powinni czuć się zaproszeni na tę wspaniałą imprezę.

pyrkon banner

Już 24-26 kwietnia rozpocznie się XV edycja Pyrkonu, największego festiwalu fantastyki w Polsce. Nie mogło zabraknąć na nim firmy Komputronik, która przygotowała specjalne stanowisko dla graczy i fanów elektronicznej rozrywki.

Współtwórcą Bloku Gier Elektronicznych jest firma Komputronik, która wraz z MSI, Razer oraz Techlandem przygotowała specjalne stoisko. Fani gier będą mogli spróbować swoich sił w zaprezentowanej przed kilkoma dniami GTA V na PC. Poza strefą wolnej gry w produkcję Rockstar, zaplanowano również rywalizację w trybach deathmatch oraz wyścigów samochodowych. Oczywiście na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody.

 


Generalnie główną atrakcją na stoisku Komputronik będzie turniej w Heroes of the Storm, popularnej grze MOBA. Pięcioosobowe drużyny będą rywalizować w szybkich i pełnych akcji pojedynkach. Strategia i odpowiedni rozwój swojego avatara pozwolą wywalczyć atrakcyjne nagrody. Na sobotni wieczór zaplanowano specjalną atrakcję w postaci meczu, w którym zmierzy się ekipa Komputronik i wybrana wcześniej drużyna składająca się z gości Pyrkonu.

Komputronik na swoim stoisku zaprezentuje także najnowocześniejszy sprzęt komputerowy. Goście będą mogli spotkać się również ze znanymi osobami ze środowiska gamingowego. Na festiwalu pojawią się popularni youtuberzy: Krzysztof Sikorski (Taoczin), Mariusz Sikorski (Kosper) i Michał Niedźwiecki (Niedźwiedź).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Pawilonu 8A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

[informacja prasowa]

pyrkon 2015

Written By
More from Patryk

Jak sprzedało się Star Wars: Battlefront?

Star Wars Battlefront było jedną z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Electronic...
Read More