W najbliższy czwartek odbędzie się konserwacja PlayStation Network

Jeśli planowaliście grę ze znajomymi, to musicie zmienić swoje plany. Sony zapowiedziało prace konserwujące PlayStation Network, które odbędą się w najbliższy czwartek.

PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Już w ten weekend wszyscy posiadacze PlayStation 4 będą mogli za darmo cieszyć się darmową rozgrywką online, bowiem Sony zapowiedziało niedawno o owej promocji. Japońska firma chce mieć pewność, że w weekend wszyscy bez przeszkód będą mogli cieszyć się wieloosobową rozgrywką, więc na najbliższy czwartek zaplanowano prace konserwujące PlayStation Network.

Podczas owych prac niemożliwy będzie dostęp do PlayStation Store, zarządzanie kontem PlayStation Network, usługi rozrywkowe oraz oczywiście rozgrywka w trybie wieloosobowym. Konserwacja serwerów będzie miała miejsce między godziną 18:00 a 21:30.

Miejmy nadzieję, że konserwacje sieci przebiegną pomyślnie oraz pozytywnie wpłyną na działanie PlayStation Network, dzięki czemu w najbliższy weekend, gracze nie będą napotykali żadnych problemów z łącznością z serwerami PlayStation.

[dzięki- http://www.gamespot.com/articles/playstation-network-maintenance-scheduled-for-thur/1100-6425207/]

Jesteśmy offline...
Jesteśmy offline…

 

More from Mikołaj Ciesielski

Nowy zwiastun Child of Light

W najnowszym zwiastunie twórcy skupili się na muzyce, która będzie nam towarzyszyć...
Read More